nspm 
<http://www.nspm.rs/hronika/srpska-lista-ds-nema-na-strani-onih-koji-se-trude-u-vezi-prijema-kosova-u-unesko.html>
 .rs 

Танјуг: „Српска листа“: ДС нема на страни оних коjи се труде у вези пријема 
Kосова у Унеско

Танјуг

четвртак, 05. новембар 2015. 

БEOГРAД - Председник Српске листе Славко Симић данас jе, коментаришући изjаву 
председника ДС Боjана Паjтића, рекао да се приjему „Kосова“ у Унеско активно 
противе Влада Србиjе, премиjер, СПЦ, Српска листа и све релевантне институциjе 
Србиjе, али да Демократа, како jе рекао, "нема на страни оних коjи се труде".

 

"Mожда ви имате видовњачке способности, а можда сте се напросто предуго борили 
да опљачкате и понизите Србиjу па вас судбина културне баштине на KиM не занима 
ни на коjи начин осим у дневно политичке сврхе", рекао jе Симић.

Kако jе рекао, исход сваке борбе знаjу само они коjи су се спремали на издаjу, 
а Влада, премиjер (Aлександар) Вучић, СПЦ и Српска листа то не намераваjу да 
ураде.

"Српска листа ће водити ову борбу до краjа као што то чине Влада и премиjер, а 
исход jе нешто на шта ћемо морати да чекамо и да веруjемо и надамо се победи", 
рекао jе Симић у саопштењу.

Председник ДС-а Паjтић тврди да власт већ зна да Kосово неће бити у Унеско, али 
изводи фарсу од своjих "лажних дипломатских напора" да то спречи.

(Танјуг)

 

-- 
Srpska Elektronska Informativna Mreža - SIEM
--- 
Ову поруку сте добили зато што сте пријављени на Google групу „Srpska 
Informativna Mreza“.
Да бисте отказали пријаву у ову групу и престали да примате имејлове од ње, 
пошаљите имејл на [email protected].
Да бисте постављали у овој групи, пошаљите е-поруку на [email protected].
Посетите ову групу на http://groups.google.com/group/siem.
Да бисте видели ову дискусију на вебу, посетите 
https://groups.google.com/d/msgid/siem/003701d118a2%24f5395980%24dfac0c80%24%40gmail.com.
За више опција посетите https://groups.google.com/d/optout.

Reply via email to