Džon Keri stigao na Kosovo

 

02.12.2015 | 15:54 | Saopštenja <http://www.radiokim.net/vesti/saopstenja/>  | 
Kim | komentara: 
<http://www.radiokim.net/vesti/?func=comment_list&Aid=87106#comment_anchor>  0 
| pregleda: 44 

 

Državni sekretar SAD-a Džon Keri stigao je na prištinski aerodrom gde su ga uz 
kosovske zvaničnike dočekali gardisti Kosovskih bezbednosnih snaga.

Podeli ovaj članak sa: 

*       Džon Keri i Isa Mustafa (Foto Vlada Kosova) 

Premijer Kosova Isa Mustafa zahvalio se američkom sekretaru na poseti i podršci 
koju SAD pružaju Kosovu.

Kako je saopšteno iz kabineta premijera, on će zajedno sa svojim zamenicima 
Hašimom Tačijem i Branimirom Stojanovićem održati sastanak sa američkim 
sekretarom.

Nakon sastanka predviđena je zajednička konferencija za štampu.

 

 

http://www.radiokim.net/vesti/saopstenja/dzon-keri-stigao-na-kosovo.html

-- 
Srpska Elektronska Informativna Mreža - SIEM
--- 
Ову поруку сте добили зато што сте пријављени на Google групу „Srpska 
Informativna Mreza“.
Да бисте отказали пријаву у ову групу и престали да примате имејлове од ње, 
пошаљите имејл на [email protected].
Да бисте постављали у овој групи, пошаљите е-поруку на [email protected].
Посетите ову групу на http://groups.google.com/group/siem.
Да бисте видели ову дискусију на вебу, посетите 
https://groups.google.com/d/msgid/siem/025901d12d1e%249badc320%24d3094960%24%40gmail.com.
За више опција посетите https://groups.google.com/d/optout.

Reply via email to