Džon Keri stigao na Kosovo
02.12.2015 | 15:54 | Saopštenja <http://www.radiokim.net/vesti/saopstenja/> | Kim | komentara: <http://www.radiokim.net/vesti/?func=comment_list&Aid=87106#comment_anchor> 0 | pregleda: 44 Državni sekretar SAD-a Džon Keri stigao je na prištinski aerodrom gde su ga uz kosovske zvaničnike dočekali gardisti Kosovskih bezbednosnih snaga. Podeli ovaj članak sa: * Džon Keri i Isa Mustafa (Foto Vlada Kosova) Premijer Kosova Isa Mustafa zahvalio se američkom sekretaru na poseti i podršci koju SAD pružaju Kosovu. Kako je saopšteno iz kabineta premijera, on će zajedno sa svojim zamenicima Hašimom Tačijem i Branimirom Stojanovićem održati sastanak sa američkim sekretarom. Nakon sastanka predviđena je zajednička konferencija za štampu. http://www.radiokim.net/vesti/saopstenja/dzon-keri-stigao-na-kosovo.html -- Srpska Elektronska Informativna Mreža - SIEM --- Ову поруку сте добили зато што сте пријављени на Google групу „Srpska Informativna Mreza“. Да бисте отказали пријаву у ову групу и престали да примате имејлове од ње, пошаљите имејл на [email protected]. Да бисте постављали у овој групи, пошаљите е-поруку на [email protected]. Посетите ову групу на http://groups.google.com/group/siem. Да бисте видели ову дискусију на вебу, посетите https://groups.google.com/d/msgid/siem/025901d12d1e%249badc320%24d3094960%24%40gmail.com. За више опција посетите https://groups.google.com/d/optout.
