Поштовани, Приближава се 18. годишњица почетка оружане агресије НАТО. Тим поводом, под геслом ДА СЕ НЕ ЗАБОРАВИ, Београдски форум за свет равноправних и сродна независна, нестраначка удружења организују -
- Конференцију са темом "Агресија НАТО 18 година после - где смо данас?". Конференција ће се одржати у четвртак 23. марта 2017., у Дому Војске Србије, са почетком у 11 часова, и - Полагање цвећа на споменик деци - жртвама НАТО агресије, у петак, 24. марта 2017, у 11 часова, у Парку "Ташмајдан", и на спеменик жртвама НАТО агресије, "Вечна ватра", Ушће, Нови Београд, истог дана у 12 часова. У прилогу је позив. У нади да ћете бити у могућности да се придружите овим комеморативним активностима, С поштовањем, Живадин Јовановић Your message is ready to be sent with the following file or link attachments: Poziv Note: To protect against computer viruses, e-mail programs may prevent sending or receiving certain types of file attachments. Check your e-mail security settings to determine how attachments are handled. -- Srpska Elektronska Informativna Mreža - SIEM --- Ову поруку сте добили зато што сте пријављени на Google групу „Srpska Informativna Mreza“. Да бисте отказали пријаву у ову групу и престали да примате имејлове од ње, пошаљите имејл на [email protected]. Да бисте постављали у овој групи, пошаљите е-поруку на [email protected]. Посетите ову групу на https://groups.google.com/group/siem. Да бисте видели ову дискусију на вебу, посетите https://groups.google.com/d/msgid/siem/00a101d2986e%242d5d00e0%24881702a0%24%40gmail.com. За више опција посетите https://groups.google.com/d/optout.
