Поштовани,

Приближава се 18. годишњица почетка оружане агресије НАТО. Тим поводом, под
геслом ДА СЕ НЕ ЗАБОРАВИ, Београдски форум за свет равноправних и сродна
независна, нестраначка удружења организују - 

- Конференцију са темом "Агресија НАТО 18 година после - где смо данас?".
Конференција ће се одржати у четвртак 23. марта 2017., у Дому Војске Србије,
са почетком у 11 часова, и

- Полагање цвећа на споменик деци - жртвама НАТО агресије, у петак, 24.
марта 2017, у 11 часова, у Парку "Ташмајдан", и на спеменик жртвама НАТО
агресије, "Вечна ватра", Ушће, Нови Београд, истог дана у 12 часова.

У прилогу је позив.

У нади да ћете бити у могућности да се придружите овим комеморативним
активностима,

С поштовањем,
Живадин Јовановић





Your message is ready to be sent with the following file or link
attachments:

Poziv


Note: To protect against computer viruses, e-mail programs may prevent
sending or receiving certain types of file attachments.  Check your e-mail
security settings to determine how attachments are handled.

-- 
Srpska Elektronska Informativna Mreža - SIEM
--- 
Ову поруку сте добили зато што сте пријављени на Google групу „Srpska 
Informativna Mreza“.
Да бисте отказали пријаву у ову групу и престали да примате имејлове од ње, 
пошаљите имејл на [email protected].
Да бисте постављали у овој групи, пошаљите е-поруку на [email protected].
Посетите ову групу на https://groups.google.com/group/siem.
Да бисте видели ову дискусију на вебу, посетите 
https://groups.google.com/d/msgid/siem/00a101d2986e%242d5d00e0%24881702a0%24%40gmail.com.
За више опција посетите https://groups.google.com/d/optout.

Reply via email to