novosti.rs
<http://www.novosti.rs/vesti/planeta.300.html:654181-Milenko-Nedelkovski-Mak
edonski-bedem>  


Milenko Nedelkovski: Makedonski bedem


Neće biti mira dok se jednom zasvagda ne ograniči šiptarska pohlepa za
teritorijama, dok se ne povrate stare pravoslavne teritorije. Jedinstvo
pravoslavaca je jedina odbrana koju imamo

KUDA ide Makedonija?! Nikuda ne ide. Stoji na Balkanu. U ovom trenutku stoji
kao branik pravoslavlja na Balkanu.

Makedonija, a preko nje i ostale pravoslavne države - Crna Gora, Srbija i
Republika Srpska - napadnute su od fašističke birokratske vlasti u Briselu i
od još uvek postojećeg Obama-Hilari establišmenta u Vašingtonu. Ne
zaboravimo da su likovi poput Karla Bilta tvorci strategija borbe protiv
pravoslavlja.

Na terenu ovu "zapadnu" agendu sprovode Šiptari iz Albanije, Kosmeta i
Zapadne Makedonije. Oni to rade u saradnji sa Makedoncima (Crnogorcima,
Srbima...) kojima porodica, deca, religija, crkva, istorija, država,
tradicija ništa ne znače.

Šta će biti?

Pa, nažalost, neće biti mira dok se jednom zasvagda ne ograniči šiptarska
pohlepa za teritorijama, dok se ne povrate stare pravoslavne teritorije. U
ovom trenutku, jedinstvo pravoslavaca na jednakoj (ravnopravnoj) osnovi je
jedina odbrana koju imamo. Svi mi zajedno. Platforma "B4", o kojoj tako malo
znamo, a o kojoj pregovaraju Putin i Tramp, jedno je od rešenja. Da li je
moguća? Pa, to zavisi od nas.

Ukoliko Makedonci i Crnogorci žele da žive u šiptarskim državama, ukoliko
Srbi žele da im jug i jugozapad države budu u sastavu države sa glavnim
gradom Prištinom, onda posedajmo svi po svojim kućama i gledajmo turske
serije.

Ukoliko želimo da je "Makedonija na Makedoncite", da je Srbija srpska, a
Crna Gora crnogorska - onda to moramo da dobijemo na terenu. A "teren"
podrazumeva borbu svim sredstvima.(Fakti)

Milenko Nedelkovski, novinar iz Skoplja

 

-- 
Srpska Elektronska Informativna Mreža - SIEM
--- 
Ову поруку сте добили зато што сте пријављени на Google групу „Srpska 
Informativna Mreza“.
Да бисте отказали пријаву у ову групу и престали да примате имејлове од ње, 
пошаљите имејл на [email protected].
Да бисте постављали у овој групи, пошаљите е-поруку на [email protected].
Посетите ову групу на https://groups.google.com/group/siem.
Да бисте видели ову дискусију на вебу, посетите 
https://groups.google.com/d/msgid/siem/01d901d29a1f%24b40006d0%241c001470%24%40gmail.com.
За више опција посетите https://groups.google.com/d/optout.

Reply via email to