danas.rs 
<http://www.danas.rs/politika.56.html?news_id=354249&title=Ugljanin%3a+Da+re%c5%a1imo+status+Sand%c5%beaka>
  


Ugljanin: Da rešimo status Sandžaka


Piše: Danas Online

2 minutes

  _____  

Predsednik bošnjačkog nacionalnog veća u Srbiji, Sulejman Ugljanin, izjavio je 
danas na svečanoj sednici, povodom “Sjeničke konferencije” da status Sandžaka 
još nije rešen i pozvao inostrane faktore da “ispoštuju svoju reč i reše status 
Sandžaka” i time ispoštuju svoje reči a sve u kontekstu rešavanja jugoslovneske 
krize.

Novi Pazar 19. avgust 2017. 20:30

 

Detalj sa današnje "Sjeničke konferencije" Foto: youtube

“Mi, opet kažem, kao mali narod nacionalno svestan, politički zreo i dobro 
organizovan hoćemo da tražimo način, način kako da rešimo status Sandžaka, 
status Bošnjaka a da ne uznemirimo ni učenike, ni studente, ni radnike, ni 
privrednike ni zanatlije. Da svako radi svoj posao” rekao je Ugljanin, a 
prenosi portal indeksonline.

On je podsetio da su Bošnjaci dali puni doprinos evropskim i evro-atlanskim 
integracijama Crne Gore.

“Ponosni smo na to, ponosni smo da se Crna Gora odvojila od te Miloševićeve 
terorističke mašinerije koja je pretila da uništi ceo Balkan” rekao je Ugljanin.

 

-- 
Srpska Elektronska Informativna Mreža - SIEM
--- 
Ову поруку сте добили зато што сте пријављени на Google групу „Srpska 
Informativna Mreza“.
Да бисте отказали пријаву у ову групу и престали да примате имејлове од ње, 
пошаљите имејл на [email protected].
Да бисте постављали у овој групи, пошаљите е-поруку на [email protected].
Посетите ову групу на https://groups.google.com/group/siem.
Да бисте видели ову дискусију на вебу, посетите 
https://groups.google.com/d/msgid/siem/01ba01d319bc%245134d7c0%24f39e8740%24%40gmail.com.
За више опција посетите https://groups.google.com/d/optout.

Reply via email to