b92.net
<https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=08&dd=20&nav_category
=11&nav_id=1295196>  


Zaposleni u Ambasadi Srbije u Skoplju hitno povučeni u BG?


6-8 minutes

  _____  

Skoplje -- Svi zaposleni u Ambasadi Srbije u Skoplju povučeni su na hitne
konsultacije u Beograd, javila je makedonska televizija Telma. 

Izvor: Beta nedelja, 20.08.2017. | 23:30 

Makedonska televizija se poziva na izvore u Ministarstvu spoljnih poslova
Makedonije, ali navodi da za sada nema imformacija koji je razlog za
povlačenje osoblja u srpskoj ambasadi u Makedoniji.

Prema informacijama Televizije Telma, srpska ambasada je, pozivajuči se na
Ženevsku konvenciju, zamolila makedonske vlasti da pojaćaju bezbednost
Ambasade Srbije u Skoplju. 

Ambasadorka Dušanka Divjak-Tomić rekla je agenciji Beta da ne može da
komentariše i u SMS poruci dopisniku iz Skoplja poručila da se za
informacije javi sutra u srpsko Ministarstvo spoljnih poslova.

 

-- 
Srpska Elektronska Informativna Mreža - SIEM
--- 
Ову поруку сте добили зато што сте пријављени на Google групу „Srpska 
Informativna Mreza“.
Да бисте отказали пријаву у ову групу и престали да примате имејлове од ње, 
пошаљите имејл на [email protected].
Да бисте постављали у овој групи, пошаљите е-поруку на [email protected].
Посетите ову групу на https://groups.google.com/group/siem.
Да бисте видели ову дискусију на вебу, посетите 
https://groups.google.com/d/msgid/siem/018a01d319fc%24ca9ebcd0%245fdc3670%24%40gmail.com.
За више опција посетите https://groups.google.com/d/optout.

Reply via email to