b92.net <https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=08&dd=20&nav_category =11&nav_id=1295196>
Zaposleni u Ambasadi Srbije u Skoplju hitno povučeni u BG? 6-8 minutes _____ Skoplje -- Svi zaposleni u Ambasadi Srbije u Skoplju povučeni su na hitne konsultacije u Beograd, javila je makedonska televizija Telma. Izvor: Beta nedelja, 20.08.2017. | 23:30 Makedonska televizija se poziva na izvore u Ministarstvu spoljnih poslova Makedonije, ali navodi da za sada nema imformacija koji je razlog za povlačenje osoblja u srpskoj ambasadi u Makedoniji. Prema informacijama Televizije Telma, srpska ambasada je, pozivajuči se na Ženevsku konvenciju, zamolila makedonske vlasti da pojaćaju bezbednost Ambasade Srbije u Skoplju. Ambasadorka Dušanka Divjak-Tomić rekla je agenciji Beta da ne može da komentariše i u SMS poruci dopisniku iz Skoplja poručila da se za informacije javi sutra u srpsko Ministarstvo spoljnih poslova. -- Srpska Elektronska Informativna Mreža - SIEM --- Ову поруку сте добили зато што сте пријављени на Google групу „Srpska Informativna Mreza“. Да бисте отказали пријаву у ову групу и престали да примате имејлове од ње, пошаљите имејл на [email protected]. Да бисте постављали у овој групи, пошаљите е-поруку на [email protected]. Посетите ову групу на https://groups.google.com/group/siem. Да бисте видели ову дискусију на вебу, посетите https://groups.google.com/d/msgid/siem/018a01d319fc%24ca9ebcd0%245fdc3670%24%40gmail.com. За више опција посетите https://groups.google.com/d/optout.
