in4s.net <http://www.in4s.net/obradovic-stamatovic-krecemo-u-mars-za-beograd/>  


Обрадовић и Стаматовић: Крећемо у марш за Београд


ИН4С

2 minutes

  _____  

 

Из овог краја Србије, из западне Србије, који није потпуно под влашћу Српске 
напредне странке и где смо им показали зубе, поручујемо да нећемо више да 
трпимо зулум напредњака. Зато крећемо у марш за Београд, рекао је Бошко 
Обрадовић, саопштено је из Двери.

Лидер Здраве Србије Милан Стаматовић је рекао да је дошло време да се актуелној 
власти покаже да у Србији постоје људи који мисле својом главом и који се не 
плаше.

„Дошло је време и да се власти покаже да постоје људи и који хоће слободу, пре 
свега слободу медија. Хоћемо да се боримо за права обичног човека, а не да 
идемо за квази интелектуалцима који су куповали дипломе и који су са приватних 
факултета дошли на власт. ‘Марш за Београд’ није уперено против државе Србије, 
већ против Српске напредне странке, која влада страхом, медијима, новцем и 
државним институцијама,“ истакао је Стаматовић.


Крећемо у марш у име свих унижених


„Ми крећемо у марш за Београд, у име свих унижених здравствених радника, лекара 
и полицајаца, који имају смешно мала примања. У име свих банкарских клијената 
који су презадужени и породица које приватни извршитељи избацују из својих 
домова због дугова. Крећемо, у име породичних људи Србије који данас кубуре са 
поласком своје деце у школу. Дакле, ми крећемо у име те комплетне Србије која 
је и социјално и правно згажена и уништена у последњих шест година, додатно и 
завршно под влашћу Српске напредне странке,“ закључио је лидер Двери.

Обрадовић је још једном позвао све грађане Србије, да се 16. септембра, у 
суботу у 16 часова испред зграде Владе сви окупе, и пошаљу јасну поруку овој 
власти да овако више не може.

 

-- 
Srpska Elektronska Informativna Mreža - SIEM
--- 
Ову поруку сте добили зато што сте пријављени на Google групу „Srpska 
Informativna Mreza“.
Да бисте отказали пријаву у ову групу и престали да примате имејлове од ње, 
пошаљите имејл на [email protected].
Да бисте постављали у овој групи, пошаљите е-поруку на [email protected].
Посетите ову групу на https://groups.google.com/group/siem.
Да бисте видели ову дискусију на вебу, посетите 
https://groups.google.com/d/msgid/siem/00b301d32401%24e2259f40%24a670ddc0%24%40gmail.com.
За више опција посетите https://groups.google.com/d/optout.

Reply via email to