in4s.net <http://www.in4s.net/obradovic-stamatovic-krecemo-u-mars-za-beograd/>
Обрадовић и Стаматовић: Крећемо у марш за Београд ИН4С 2 minutes _____ Из овог краја Србије, из западне Србије, који није потпуно под влашћу Српске напредне странке и где смо им показали зубе, поручујемо да нећемо више да трпимо зулум напредњака. Зато крећемо у марш за Београд, рекао је Бошко Обрадовић, саопштено је из Двери. Лидер Здраве Србије Милан Стаматовић је рекао да је дошло време да се актуелној власти покаже да у Србији постоје људи који мисле својом главом и који се не плаше. „Дошло је време и да се власти покаже да постоје људи и који хоће слободу, пре свега слободу медија. Хоћемо да се боримо за права обичног човека, а не да идемо за квази интелектуалцима који су куповали дипломе и који су са приватних факултета дошли на власт. ‘Марш за Београд’ није уперено против државе Србије, већ против Српске напредне странке, која влада страхом, медијима, новцем и државним институцијама,“ истакао је Стаматовић. Крећемо у марш у име свих унижених „Ми крећемо у марш за Београд, у име свих унижених здравствених радника, лекара и полицајаца, који имају смешно мала примања. У име свих банкарских клијената који су презадужени и породица које приватни извршитељи избацују из својих домова због дугова. Крећемо, у име породичних људи Србије који данас кубуре са поласком своје деце у школу. Дакле, ми крећемо у име те комплетне Србије која је и социјално и правно згажена и уништена у последњих шест година, додатно и завршно под влашћу Српске напредне странке,“ закључио је лидер Двери. Обрадовић је још једном позвао све грађане Србије, да се 16. септембра, у суботу у 16 часова испред зграде Владе сви окупе, и пошаљу јасну поруку овој власти да овако више не може. -- Srpska Elektronska Informativna Mreža - SIEM --- Ову поруку сте добили зато што сте пријављени на Google групу „Srpska Informativna Mreza“. Да бисте отказали пријаву у ову групу и престали да примате имејлове од ње, пошаљите имејл на [email protected]. Да бисте постављали у овој групи, пошаљите е-поруку на [email protected]. Посетите ову групу на https://groups.google.com/group/siem. Да бисте видели ову дискусију на вебу, посетите https://groups.google.com/d/msgid/siem/00b301d32401%24e2259f40%24a670ddc0%24%40gmail.com. За више опција посетите https://groups.google.com/d/optout.
