Дачић: Велика лаж о великосрпској агресији на Хрватску


Од

видовдаН <http://vidovdan.org/author/urednik/> 

- 

1. септембра 2017. 

 
<https://pinterest.com/pin/create/button/?url=http://vidovdan.org/2017/09/01/dacic-velika-laz-o-velikosrpskoj-agresiji-na-hrvatsku/&media=http://vidovdan.org/wp-content/uploads/2017/08/02-dacic-alexa_620x0.jpg>
 

 

Министар иностраних послова Србије Ивица Дачић изјавио је данас да је прича о 
„великосрпској агресији“ на Хрватску — велика лаж.

Он је, приликом уручења уговора за доделу 302 пакета грађевинског материјала за 
избеглице, које имају пребивалиште на територији Београда, рекао да приказан 
филм о њима показује колико је велика лаж када се говори о „великосрпској 
агресији“.

„Нико од вас није из Србије дошао да руши по Бенковцу, Загребу или другим 
местима. То је велика лаж пред којом међународна заједница не сме да затвара 
очи“, поручио је Дачић.

Он је рекао да је почетком ’90-тих у Хрватској живело више од пола милиона 
Срба, а сада, двадесетак година касније има их свега 180.000.

„Ви сте протерани и отерани са својих вековних огњишта и пред тиме међународна 
заједница не сме да затвори очи“, поручио је Дачић.

http://vidovdan.org/2017/09/01/dacic-velika-laz-o-velikosrpskoj-agresiji-na-hrvatsku/

-- 
Srpska Elektronska Informativna Mreža - SIEM
--- 
Ову поруку сте добили зато што сте пријављени на Google групу „Srpska 
Informativna Mreza“.
Да бисте отказали пријаву у ову групу и престали да примате имејлове од ње, 
пошаљите имејл на [email protected].
Да бисте постављали у овој групи, пошаљите е-поруку на [email protected].
Посетите ову групу на https://groups.google.com/group/siem.
Да бисте видели ову дискусију на вебу, посетите 
https://groups.google.com/d/msgid/siem/002a01d3243c%243356f190%249a04d4b0%24%40gmail.com.
За више опција посетите https://groups.google.com/d/optout.

Reply via email to