Бошко Обрадовић: У Србији нису проблем хомосексуалци, већ „политички педери у
фотељамаˮ
* Изјаве
* Извор: Информативна служба Двери
* |
* Четвртак, 14.09.2017 9:10
Зато позивам све оне који се противе одржавању геј парада у Србији да нам се
придруже на великом народном протесту против Вучићеве власти, који се
организује у суботу, 16. септембра испред Владе Србије у 16 часова.
Слажем се са Александром Вучићем да је Ана Брнабић најбољи могући његов избор
за председника Владе Србије. За политичара на власти који је утемељио
организацију геј парада у Србији као нормалну и модерну тековину – природан
избор је да на челу Владе буде хомосексуалац како би се пред Западом показали
као додатно толеранти и савремени. Сви се сећамо како је Александар Вучић увео
Ану Брнабић у свет политике и на власт тако што ју је представио као првог геј
министра у Влади Србије, а сада и као првог геј премијера у историји Србије.
Дакле, у Србији нису проблем хомосексуалци који слободно живе своје животе, већ
„политички педери у фотељамаˮ који нам намећу нешто што је потпуно супротно
јавном моралу, као и нашим традиционалним и породичним вредностима.
Двери немају ништа против хомосексуалаца и не пада нам на памет да
улазимо у било чију приватност. Напротив, спремни смо да заштитимо свакога ко
је на било који начин дискриминисан у Србији, што је уосталом регулисано и
постојећим српским законодавством. Али смо апсолутно против наметања нашој деци
промоције хомосексуализма. Наш став је недвосмислено јасан: када се Двери буду
питале и одлучивале геј параде ће бити забрањене, а биће донет и посебан закон
којим ће бити забрањена промоција хомосексуализма малолетним лицима у Србији.
Геј параде су већ превазиђен начин промоције хомосексуализма у
Србији. Политичка идеологија промоције хомосексуализма отишла је много даље и
већ улази у наше вртиће и школе, уџбенике и ТВ емисије, министарства и законе.
Следећи корак је легализација хомосексуалних бракова и одобравање да
хомосексуални парови могу да усвајају децу. На крају ће позитивна
дискриминација хомосексуализма у Србији отићи дотле да ће свако ко има свој
став по овом питању који се не слаже са наметнутом идеологијом промоције
хомосексуализма бити кривично гоњен за говор мржње, а деца коју васпитавамо у
традиционалном духу биће нам одузета и додељена хомосексуалним паровима.
Посебно забрињава што се геј параде шире Србијом и што ће након Београда и Ниша
бити наметнуте и другим градовима у Србији, као што је то Ана Брнабић јуче
тражила од градоначелника Чачка да следећа геј парада буде организована у овом
граду - као посебна провокација за једну изразито хришћанску и традиционалну
српску средину. Зато су наши протести против одржавања ових парада срама у
Србији посебно окренути онима који заправо стоје иза овога, а то су политичари
на власти, Влада и Председник Србије, као и две владајуће странке: СНС и СПС.
Зато позивам све оне који се противе одржавању геј парада у Србији да
нам се придруже на великом народном протесту против Вучићеве власти, који се
организује у суботу, 16. септембра испред Владе Србије у 16 часова. Дођите да
заједнички прошетамо централним улицама Београда и изразимо свој протест што ће
сутрадан наша престоница поново бити осрамоћена: организацијом друге геј параде
ове године. Што је много – много је! Овако више не може! Сви на протест!
Аутор је председник Српског покрета Двери
--
Srpska Elektronska Informativna Mreža - SIEM
---
Ову поруку сте добили зато што сте пријављени на Google групу „Srpska
Informativna Mreza“.
Да бисте отказали пријаву у ову групу и престали да примате имејлове од ње,
пошаљите имејл на [email protected].
Да бисте постављали у овој групи, пошаљите е-поруку на [email protected].
Посетите ову групу на https://groups.google.com/group/siem.
Да бисте видели ову дискусију на вебу, посетите
https://groups.google.com/d/msgid/siem/015401d32daf%247fea13d0%247fbe3b70%24%40gmail.com.
За више опција посетите https://groups.google.com/d/optout.