politika.rs <http://www.politika.rs/scc/clanak/390679/Antelj-Dao-sam-dva-miliona-evra-u-humanitarne-svrhe-a-sada-sam-podstanar>
Политика Online - Антељ: Дао сам два милиона евра у хуманитарне сврхе, а сада сам подстанар Аница Телесковић 1-2 minutes _____ Током 29 година постојања „Гемакса” у хуманитарне сврхе дао сам више од 1,8 милиона евра, а данас смо цела моја породица и ја завршили као подстанари. Овим речима Ђорђо Антељ, оснивач и власник „Гемакса”, који је банкротирао, у разговору за „Политику” каже да је личном имовином гарантовао за кредите код банака и да су због тога он, супруга, син и његова породица већ исељени из станова. – Банка тренутно исељава породицу моје ћерке на улицу. Фирма је била понос српског грађевинарства, изградили смо врло значајне објекте у Србији. Јесте на наше пословање утицала и криза која је погодила грађевинску индустрију, али након монтираног процеса о стечајној мафији из 2007. године, где сам ја пет месеци провео у затвору, више нико с нама није хтео да ради. Процес је трајао шест година, инвеститори су се разбежали – каже Антељ који је, у међувремену, одлуком Апелационог суда правоснажно ослобођен. ОПШИРНИЈЕ У ШТАМПАНОМ И ДИГИТАЛНОМ <http://webshop.politika.rs/> ИЗДАЊУ -- Srpska Elektronska Informativna Mreža - SIEM --- Ову поруку сте добили зато што сте пријављени на Google групу „Srpska Informativna Mreza“. Да бисте отказали пријаву у ову групу и престали да примате имејлове од ње, пошаљите имејл на [email protected]. Да бисте постављали у овој групи, пошаљите е-поруку на [email protected]. Посетите ову групу на https://groups.google.com/group/siem. Да бисте видели ову дискусију на вебу, посетите https://groups.google.com/d/msgid/siem/00b601d3450b%2453c40b30%24fb4c2190%24%40gmail.com. За више опција посетите https://groups.google.com/d/optout.
