МАЛО СУТРА? - Нови Стандард

19-24 minutes

  _____  

НИКОЛА ВРЗИЋ

Америка жели да се историјски помири са Србијом тако што ће је трајно 
окупирати. Да ли ће Вучић поступити као Коштуница или као Тадић?

Америчка амбасада у Београду нарочито се потрудила прошлог уторка у вечерњим 
сатима да (покуша да) умири овдашњу јавност, свега неколико сати пошто је у 
јавности објављен извештај Атлантског савета из Вашингтона под насловом Балкан 
напред: Нова стратегија САД за регион. Атлантски савет је, објаснила је 
Америчка амбасада, само једна од „академских и истраживачких институција у САД“ 
које „свакодневно учествују у јавним расправама о спољнополитичким питањима, и 
то је важан део демократског процеса. Расправе и дебате о идејама помажу 
јавности и креаторима политике да боље схвате важна питања са којима се 
суочавамо ми и свет, али те академске и истраживачке институције немају 
формалну“ – важна реч – „улогу у креирању званичне америчке политике“.

DALJE:  
http://www.standard.rs/politika/39483-%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D0%BE-%D1%81%D1%83%D1%82%D1%80%D0%B0

-- 
Srpska Elektronska Informativna Mreža - SIEM
--- 
Ову поруку сте добили зато што сте пријављени на Google групу „Srpska 
Informativna Mreza“.
Да бисте отказали пријаву у ову групу и престали да примате имејлове од ње, 
пошаљите имејл на [email protected].
Да бисте постављали у овој групи, пошаљите е-поруку на [email protected].
Посетите ову групу на https://groups.google.com/group/siem.
Да бисте видели ову дискусију на вебу, посетите 
https://groups.google.com/d/msgid/siem/014101d36b85%24d6218620%2482649260%24%40gmail.com.
За више опција посетите https://groups.google.com/d/optout.

Reply via email to