МАЛО СУТРА? - Нови Стандард 19-24 minutes
_____ НИКОЛА ВРЗИЋ Америка жели да се историјски помири са Србијом тако што ће је трајно окупирати. Да ли ће Вучић поступити као Коштуница или као Тадић? Америчка амбасада у Београду нарочито се потрудила прошлог уторка у вечерњим сатима да (покуша да) умири овдашњу јавност, свега неколико сати пошто је у јавности објављен извештај Атлантског савета из Вашингтона под насловом Балкан напред: Нова стратегија САД за регион. Атлантски савет је, објаснила је Америчка амбасада, само једна од „академских и истраживачких институција у САД“ које „свакодневно учествују у јавним расправама о спољнополитичким питањима, и то је важан део демократског процеса. Расправе и дебате о идејама помажу јавности и креаторима политике да боље схвате важна питања са којима се суочавамо ми и свет, али те академске и истраживачке институције немају формалну“ – важна реч – „улогу у креирању званичне америчке политике“. DALJE: http://www.standard.rs/politika/39483-%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D0%BE-%D1%81%D1%83%D1%82%D1%80%D0%B0 -- Srpska Elektronska Informativna Mreža - SIEM --- Ову поруку сте добили зато што сте пријављени на Google групу „Srpska Informativna Mreza“. Да бисте отказали пријаву у ову групу и престали да примате имејлове од ње, пошаљите имејл на [email protected]. Да бисте постављали у овој групи, пошаљите е-поруку на [email protected]. Посетите ову групу на https://groups.google.com/group/siem. Да бисте видели ову дискусију на вебу, посетите https://groups.google.com/d/msgid/siem/014101d36b85%24d6218620%2482649260%24%40gmail.com. За више опција посетите https://groups.google.com/d/optout.
