NAJLUĐA NOĆ NA ULICAMA Slavlje u Beogradu na svakom koraku, a ovako je bilo 
pred Skupštinom 


Maša Milojković , Suzana Luković , Marija Antonijević , | 31. 12. 2017 - 20:37h 
21:18h 

| Komentara: 58 
<https://www.blic.rs/forum/najludja-noc-na-ulicama-slavlje-u-beogradu-na-svakom-koraku-a-ovako-je-bilo-pred,2,3439071,0,czytaj-najnowsze.html>
  

Centralna proslava Nove godine na beogradskim ulicama održava se ispred Narodne 
skupštine. Koncert je otvorila "Balkanika", nastupila je i "Riblja čorba", a 
pred ponoć je počeo i koncert Ace Lukasa sa kojim je brojna publika pred binom 
ušla u 2018. godinu. Lukas je svoj nastup završio oko jedan sat posle ponoći, 
nakon čega je publika počela da se razilazi.

DALJE….https://www.blic.rs/vesti/beograd/najludja-noc-na-ulicama-slavlje-u-beogradu-na-svakom-koraku-a-ovako-je-bilo-pred/0kfcmxd

-- 
Srpska Elektronska Informativna Mreža - SIEM
--- 
Ову поруку сте добили зато што сте пријављени на Google групу „Srpska 
Informativna Mreza“.
Да бисте отказали пријаву у ову групу и престали да примате имејлове од ње, 
пошаљите имејл на [email protected].
Да бисте постављали у овој групи, пошаљите е-поруку на [email protected].
Посетите ову групу на https://groups.google.com/group/siem.
Да бисте видели ову дискусију на вебу, посетите 
https://groups.google.com/d/msgid/siem/012e01d3830d%24f0d71f80%24d2855e80%24%40gmail.com.
За више опција посетите https://groups.google.com/d/optout.

Reply via email to