nspm.rs <http://www.nspm.rs/hronika/milorad-dodik-vojsku-su-nam-oteli-policiju-nece.html>
Милорад Додик: Војску су нам отели, полицију неће 2-3 minutes _____ недеља, 18. фебруар 2018. недеља, 18. фебруар 2018. Додик је данас са председницом Владе Републике Српске Жељком Цвијановић и министром унутрашњих послова Драганом Лукачом посетио нове полигоне Центра за обуку полиције у бившој касарни Залужан, преноси Н1. “По Уставу, Република Српска има право на полицију. Војску су нам отели, полицију неће. Ништа нелегално и ништа противзаконито. Овде сте позвани да видите да нема овде ниједне руске ни америчке ракете. Овде не могу да слећу 'боинзи'”, рекао је данас у Залужанима Милорад Додик, председник Републике Српске. Додик је казао да су испоштоване све процедуре у ''фамозној'' причи о пушкама у МУП РС. “Фамозна прича о пушкама, проведене све процедуре, поштовали смо и ниво БиХ. Дозволу је дао и министар за шале и подметања. Шта је проблематично, ништа. Е ти западњаци су двадесет година забрањивали да се опремамо” поручио је Додик. У обраћању јавности, министар Лукач казао је да ће комплекс у Залужанима бити отворен почетком априла. - Подићи степен обучености полиције на највећи ниво. 4.априла отварање комплекса - рекао је он. (Н1) Google +0 0 0 Blogger0 _____ Република Српска: Стање и перспективе -- Srpska Elektronska Informativna Mreža - SIEM --- Ову поруку сте добили зато што сте пријављени на Google групу „Srpska Informativna Mreza“. Да бисте отказали пријаву у ову групу и престали да примате имејлове од ње, пошаљите имејл на [email protected]. Да бисте постављали у овој групи, пошаљите е-поруку на [email protected]. Посетите ову групу на https://groups.google.com/group/siem. Да бисте видели ову дискусију на вебу, посетите https://groups.google.com/d/msgid/siem/02fb01d3a8c8%2473431ca0%2459c955e0%24%40gmail.com. За више опција посетите https://groups.google.com/d/optout.
