nspm.rs 
<http://www.nspm.rs/hronika/milorad-dodik-vojsku-su-nam-oteli-policiju-nece.html>
  


Милорад Додик: Војску су нам отели, полицију неће


2-3 minutes

  _____  

недеља, 18. фебруар 2018.


недеља, 18. фебруар 2018. 


Додик је данас са председницом Владе Републике Српске Жељком Цвијановић и 
министром унутрашњих послова Драганом Лукачом посетио нове полигоне Центра за 
обуку полиције у бившој касарни Залужан, преноси Н1.

 

“По Уставу, Република Српска има право на полицију. Војску су нам отели, 
полицију неће. Ништа нелегално и ништа противзаконито. Овде сте позвани да 
видите да нема овде ниједне руске ни америчке ракете. Овде не могу да слећу 
'боинзи'”, рекао је данас у Залужанима Милорад Додик, председник Републике 
Српске.

Додик је казао да су испоштоване све процедуре у ''фамозној'' причи о пушкама у 
МУП РС.

“Фамозна прича о пушкама, проведене све процедуре, поштовали смо и ниво БиХ. 
Дозволу је дао и министар за шале и подметања. Шта је проблематично, ништа. Е 
ти западњаци су двадесет година забрањивали да се опремамо” поручио је Додик.

У обраћању јавности, министар Лукач казао је да ће комплекс у Залужанима бити 
отворен почетком априла.

- Подићи степен обучености полиције на највећи ниво. 4.априла отварање 
комплекса - рекао је он.

(Н1)

  

Google +0  0  0 Blogger0 

  _____  

Република Српска: Стање и перспективе

 

 

-- 
Srpska Elektronska Informativna Mreža - SIEM
--- 
Ову поруку сте добили зато што сте пријављени на Google групу „Srpska 
Informativna Mreza“.
Да бисте отказали пријаву у ову групу и престали да примате имејлове од ње, 
пошаљите имејл на [email protected].
Да бисте постављали у овој групи, пошаљите е-поруку на [email protected].
Посетите ову групу на https://groups.google.com/group/siem.
Да бисте видели ову дискусију на вебу, посетите 
https://groups.google.com/d/msgid/siem/02fb01d3a8c8%2473431ca0%2459c955e0%24%40gmail.com.
За више опција посетите https://groups.google.com/d/optout.

Reply via email to