b92.net 
<https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=03&dd=18&nav_category=11&nav_id=1370826>
  


Vučić potvrdio da se nalazi u SAD


7-9 minutes

  _____  

Beograd -- Predsednik Aleksandar Vučić potvrdio je na Tviteru, nakon izjave 
Vuka Jeremića i reagovanja Milenka Jovanova iz njegovog SNS na tu izjavu, da se 
nalazi u SAD. 

Izvor: B92, Tanjug nedelja, 18.03.2018. | 20:38 

Foto: Tanjug / Dragan Kujundžić

“Vuk Jeremić je sve u pravu. Trebalo je da imam večeru u njujorškom restoranu 
sa porodicom Soroš, ali su mi i oni otkazali, jer su videli da mi je Angela 
Merkel otkazala susret u Berlinu. Nažalost, nisam imao priliku da se sastanem 
ni sa kim iz porodice Soroš”, napisao je Vučić.

On je time odgovorio na izjavu predsednika Narodne stranke Vuka Jeremića koji 
je za sarajevsku televiziju "Fejs” rekao da Vučić "vodi tajne pregovore o 
Kosovu" i da je zato "privatno otputovao u Njujork", a o čemu javnost u Srbiji 
nije obaveštena. 

“Kao rok za rešenje kosovskog pitanja pominje se početak leta i Vučiću je sada 
potrebno bilo šta što bi mogao da iskoristi kao 'smokvin list'. Vučić je u 
utorak bio u Parizu na tajnoj večeri sa Hašimom Tačijem, a u nedelju je 
privatno otputovao u Njujork, o čemu javnost u Srbiji nije obaveštena. Sa 
Haradinajem takođe pregovara preko bliskog posrednika iz svog okruženja“, rekao 
je Jeremić. 

Tim povodom oglasio se i potpredsednik Srpske napredne stranke Milenko Jovanov 
koji je istakao da će Vučić “kao i uvek o svim svojim aktivnostima i o svemu 
što radi, a u skladu sa Ustavom, obavestiti građane Srbije odmah po povratku iz 
Njujorka i Brisela”. 

"Veliki detektiv Vuk Jeremić nadmašio je i Šerloka Holmsa i Herkula Poaroa i 
zaslužuje sve čestitke, jer je video Vučića u prepunom avionu Er Srbije, 
nacionalne avio-kompanije koja nikad nije mogla da leti za Njujork dok su 
Jeremić, Đilas, Tadić i Janković bili na vlasti", naveo je Jovanov. 

Kako kaže, "Vučić toliko bio sakriven da se slikao sa najmanje 50 putnika i 
samo onaj ko je imao problema sa vizom, nije mogao da vidi predsednika Srbije… 
Toliko o tome koliko se krio".

 

-- 
Srpska Elektronska Informativna Mreža - SIEM
--- 
Ову поруку сте добили зато што сте пријављени на Google групу „Srpska 
Informativna Mreza“.
Да бисте отказали пријаву у ову групу и престали да примате имејлове од ње, 
пошаљите имејл на [email protected].
Да бисте постављали у овој групи, пошаљите е-поруку на [email protected].
Посетите ову групу на https://groups.google.com/group/siem.
Да бисте видели ову дискусију на вебу, посетите 
https://groups.google.com/d/msgid/siem/02ff01d3bef7%24ce170110%246a450330%24%40gmail.com.
За више опција посетите https://groups.google.com/d/optout.

Reply via email to