in4s.net <https://in4s.net/licemerje-nato-a-stitili-civile-ubijajuci-civile/>
Лицемерје НАТО-а: Штитили цивиле убијајући цивиле 4-5 minutes _____ Јенс Столтенберг; фото: Virginia Mayo/AP Пише: Иван Милошевић Када команданти НАТО-а почну да се правдају за агресију на некадашњу СР Југославију прије 20 година онда имате прилику да сопственим ушима чујете школски примјер лицемјерства и одсуства милиграма здраве памети и духа. Тираду коју је поводом тог догађаја одржао Јенс Столтенберг, а што су као вијест дана пренијели ДПС медији, без пардона треба смјестити на високо мјесто листе свјетске манипулације и шарене лажи. Поновио је непоновљиви Јенс да су прије 20 година бомбардовали једну земљу како би спријечили страдање цивила на Косову и Метохији и прогон тамошњих 300.000 Албанаца. Није заборавио да каже да је њихова војна интервенција имала „хуманитарни карактер“, како би спијечила страдања обичних људи. Иако је Јенс то што је, па и мора да каже то што каже, недостатак стида и гриже савјести када се то саопшти изазива моралну револуцију и бунт разума, па и уколико нешто нијесте велики присталица бившег југословенског руководства. Бескрупулозно је и срамно причати да сте страдање једних цивила спречавали тако што се изазивали страдање других цивила. Свако коме Мило и његова ДПС медијска машинерија није у ове двије деценије у потпуности избрисала мождане вијуге зна да је НАТО у Србији и Црној Гори гађао цивилне објекте, попут србијанске ТВ, путничког воза, читави кварт једног града и шта још све не, а у Мурини на мосту су од њихове хуманитарне интервенције убијена дјеца. И сад ви све то заборавите, испричате оно што кобајаги вас оправдава, а очекујете од других, којима је мозак ушкопљен ДПС -овским медијским махинацијама, да све то прихвате и стегну на груди сиротни НАТО који је из нужде и ето што није могао нико други, да све то уради и побије на хиљаде недужних цивила тобож их чувајући! И то вам каже главнокомандујући НАТО алијансе. Увриједи вас онако са висока и све своје неваљалство испоручи на ваш рачун и очекује да то прихватите, сматрајући да не припадате мислећим бићима, већ клонираним овцама које су заборавили или су им одузели моћ и да кажу „Беее…“. Мало им је што су побили недужне, један народ економски и у сваком другом смислу уназадили за деценије развоја, него још и траже да им опростимо што су нас убијали. Лицемерје на врхунцу и то од човјека који изиграва командатна неке војске у чијим четама су чак и неки наши суграђани. Јенс је чак признао и да су на КИМ и осталим дјеловима Србије, али и Црне Горе, користили отровну муницију са осиромашеним уранијумом. Каже он да су због тога чак формирали и своју комисију која је испитавала та подручја и да су сконтали да тај уранијум и није нешто опасно и да више личи на неки „беби лак“ или сличну стимулативну храну. Човјек остане без речи на овакве ријечи признања злочина и то на дужи рок над Србима! А шта рећи о овима који су још увијек на власти у Црној Гори и њиховим медијима? Јенса објављују на ударним странама, крију се иза његових ријечи, а на терену раде све што могу да људима исперу мозгове и поруче им да је боље ходати на четири него на двије ноге. Гори је, вала, овај ДПС и његови медијски полтрони, него овај Јенс и његово лицемерје и теже је њих сварити, него поменутог НАТО-овца. Он вјероватно мора да прича што прича, али зашто ови из ДПС-а и његове медијске силе, морају да каљају свој и наш образ није ми јасно. Зашто барем не ћуте, јер и то би било боље него да буду на страни оних који би све нас, па и њих, жељели да претворе у покорне двоношце или нам неким генетским открићем додају још двије ноге, а на главу пришију рогове! -- Srpska Elektronska Informativna Mreža - SIEM --- Ову поруку сте добили зато што сте пријављени на Google групу „Srpska Informativna Mreza“. Да бисте отказали пријаву у ову групу и престали да примате имејлове од ње, пошаљите имејл на [email protected]. Да бисте постављали у овој групи, пошаљите е-поруку на [email protected]. Посетите ову групу на https://groups.google.com/group/siem. Да бисте видели ову дискусију на вебу, посетите https://groups.google.com/d/msgid/siem/023701d4e219%24055e1a60%24101a4f20%24%40gmail.com. За више опција посетите https://groups.google.com/d/optout.
