Srpski diplomata je bolje, napustio bolnicu u Bernu

   Podeli 

   Tvituj 

 
<viber://forward?text=http%3A%2F%2Fwww.rtv.rs%2Fsr_lat%2Fdrustvo%2Fsrpski-diplomata-je-bolje-napustio-bolnicu-u-bernu_1107770.html>
    Pošalji 

BEOGRAD - 

Jedan od dvojice srpskih diplomata iz misije u Ženevi, koji je bio 
hospitalizovan u Bernu zbog korona virusa, bolje je i izašao je iz bolnice, 
izjavio je danas ministar spoljnih poslova Ivica Dačić.

"Imao je tešku dijagnozu da je u pitanju jedno plućno krilo, koje bilo skroz 
blokirano, ali je bolje, izašao je. Četiri dana je bio u bolnici", rekao je 
Dačić za RTS.

 

EPA-EFE (Clemens Bilan)

On je naveo da je srpskom diplomati skidana temperatura uz pomoć lavora, vode i 
sunđera.

Dačić je naglasio da među pripadnicima Ministarstva spoljnih poslova nema 
pozitivnih na korona virus, osim dvojice diplomata pri misiji Srbije u Ženevi.

"Prvi diplomata koji je bio je Danko Jovanović", rekao je Dačić dodajući da se 
on zarazio u UN.

Ministar je najavio da se prikupljaju podaci u vezi sa srpskom dijasporom.

"Niko nas ne obaveštava od strane tih država da li je neko bolestan. Na kraju 
ćemo sabrati i videti, ima desetak koji su sigurno zaraženi, od Abu Dabija do 
Španije. Za sada među našim ljudima u DKP samo su ova dvojica bili zaraženi", 
zaključio je Dačić.

http://www.rtv.rs/sr_lat/drustvo/srpski-diplomata-je-bolje-napustio-bolnicu-u-bernu_1107770.html

-- 
Srpska Elektronska Informativna Mreža - SIEM
--- 
Ову поруку сте добили зато што сте пријављени на Google групу „Srpska 
Informativna Mreza“.
Да бисте отказали пријаву у ову групу и престали да примате имејлове од ње, 
пошаљите имејл на [email protected].
Да бисте видели ову дискусију на вебу, посетите 
https://groups.google.com/d/msgid/siem/005901d604ed%2499af4890%24cd0dd9b0%24%40gmail.com.

Reply via email to