Title: Message

ŠOK TERAPIJA
Zna šta valja

Tražio je od mene da mu u Hag ne šaljem ništa drugo osim gibanice. (Danica Šešelj, majka najsvežijeg stanara ševeningenske pritvorske jedinice) “Nacional”

Bordžije žive

Lepo sam ti govorio: ne obeduje se s Koštunicom, svašta će ti sipati u piće. Izoluj se, idi u manastir, pa se vrati onakvog kakvog te znamo. (Iz pisma Nenada Čanka upućenog Velimiru Iliću) “Nacional”

Ups

Izvinite, ali nisam hteo. (Dejan Milenković, alijas Bagzi, na pitanje Đinđićevog obezbeđenja “Jesi li ti lud, hoćeš da ubiješ premijera, da ideš na robiju sto godina?!”) “Blic”

Prvo šala…

Ne može mene jedan kamion da spreči da dođem u Banjaluku. (Premijer Đinđić o navodnom atentatu na njega)

…a sad ozbiljno

Da je na reč od tog sudije tražio pozajmicu, ne znam da li bi mu sudija dao hiljadu dinara, da mu je ovaj rekao “daj mi hiljadu dinara, mame mi, vratiću ti”. Ali, ako se radi o nečijem životu ili o nečijoj bezbednosti, onda će odmah poverovati svakom koga vam dovedu, da on, zapravo, ima dobre namere. (Premijer Đinđić o sudstvu povodom puštanja iz pritvora dotičnog Bagzija, koji se sad sumnjiči za atentat na predsednika Vlade)

A da nije?

Da ga ne spominjem, danas je lep, sunčan dan. (Premijer opet o sudstvu)

Tigrovi od papira

Ako budu ignorisali naše mirne proteste, postaćemo nestašni. (Dušan Bajatović, potpredsednik SPS)

Otkazao bi

Da je znao za hašku optužnicu, ne bi išao na skijanje. (Iz saopštenja advokata Fatmira LJimaja o hapšenju njegovog klijenta na Kranjskoj gori)

 
http://www.dnevnik.co.yu/


Reply via email to