On Mon, Mar 12, 2012 at 8:35 PM, Mirea Bogdan-Stefan <[email protected]> wrote:
> Salut,
>
> De fiecare data cand incerc sa includ windows.h imi da eroarea urmatoare la
> compilare. Ce ar trebui sa fac?

Salut!

Scoate opțiunile "/EHsc /Za" de la compilare și lasă simplu cu /W3 doar.

--
Irina
_______________________________________________
http://elf.cs.pub.ro/so/wiki/resurse/lista-discutii

Raspunde prin e-mail lui