On Mon, Mar 12, 2012 at 8:35 PM, Mirea Bogdan-Stefan <[email protected]> wrote: > Salut, > > De fiecare data cand incerc sa includ windows.h imi da eroarea urmatoare la > compilare. Ce ar trebui sa fac?
Salut! Scoate opțiunile "/EHsc /Za" de la compilare și lasă simplu cu /W3 doar. -- Irina _______________________________________________ http://elf.cs.pub.ro/so/wiki/resurse/lista-discutii
