Salut! Am avea o rugăminte la voi legat de thread-urile deschise despre teme: încercați să prefixați subiectul cu un tag care să arate despre ce temă vorbiți.
Exemplu: "[Tema1][Linux] Eroare la open()" sau "[Tema2][Win] Problemă cu alocarea memoriei". Acest lucru ajută persoanele care primesc mailurile de pe listă. Fie asistenții care sunt responsabili pe o anumită temă să răspundă pe tema lor fie cineva care a avut probleme similare și a trecut prin asta. De asemenea, poate fi extins și la alte componente (ex. [Curs11] Greșeală slide despre Xen"). Mulțumim! -- Alexandru Juncu _______________________________________________ http://elf.cs.pub.ro/so/wiki/resurse/lista-discutii
