Salut, Daca vreti sa stiti care vor fi procedurile legate de practica obligatorie pentru anul III, sunteti invitati la prezentarile din Joi 15 Martie 2012 14:00/15:00, EC105.
14:00 – 15:00 – Pentru studentii de la CTI (calculatoare) 15:00 – 16:00 - Pentru studentii de la IS (ingineria sistemelor) Se vor discuta procedurilor aferente tuturor proiectelor de dezvoltare a practicii studentesti (ex. Stagii pe Bune, TRIPOD, 3DXP, etc.) cat si regulile pentru cei ce obtin un stagiu de practica in afara acestor proiecte. Scuze de anuntul din scurt, acum am aflat si eu. Va asteptam! _______________________________________________ http://elf.cs.pub.ro/so/wiki/resurse/lista-discutii
