> Salut,
>
> Nu ti se opreste la testul 14. Testul 14 iti trece.
> Se opreste la testul 15 - big file, din cauza blocarii intr-unul din 
> pipe-urile
> rulate in paralel.

Da, confirm că atunci când rulez mașina virtuală cu 2 core-uri pot să
reproduc problema.

> Iar testul 5 iti pica, probabil, din cauza ca la comanda asta "cd
> new/york/san/francisco > out.txt" tie iti creaza fisierul "out.txt" (desi
> comanda cd esueaza), iar bash-ul nu creeaza "out.txt" daca esueaza comanda 
> "cd".
> Verifica daca nu cumva iti creeaza out.txt, la mine asta era probelma...

Asta pare să meargă corect... :?

Mersi de sugestii!
_______________________________________________
http://elf.cs.pub.ro/so/wiki/resurse/lista-discutii

Raspunde prin e-mail lui