> Salut, > > Nu ti se opreste la testul 14. Testul 14 iti trece. > Se opreste la testul 15 - big file, din cauza blocarii intr-unul din > pipe-urile > rulate in paralel.
Da, confirm că atunci când rulez mașina virtuală cu 2 core-uri pot să reproduc problema. > Iar testul 5 iti pica, probabil, din cauza ca la comanda asta "cd > new/york/san/francisco > out.txt" tie iti creaza fisierul "out.txt" (desi > comanda cd esueaza), iar bash-ul nu creeaza "out.txt" daca esueaza comanda > "cd". > Verifica daca nu cumva iti creeaza out.txt, la mine asta era probelma... Asta pare să meargă corect... :? Mersi de sugestii! _______________________________________________ http://elf.cs.pub.ro/so/wiki/resurse/lista-discutii
