Svim poslanicim Skupstine Srbije

Svi poslanici Skupstine Srbije koji glasaju za Rezoluciju o Srebrenici kojom 
"priznaju" (potvrdjuju da su Srbi pocinili genocid), bez dokaza, bez uvida u 
sudske i druge relevantne evidencije , treba da budu odmah uhapseni i 
sprovedeni u Hag. 

Jer ako  poslanici tvde da predstavljaju narod za kojeg kazu  da je pocinio 
genecid onda su i oni ti zlikovci. S' toga neka u Hagu ili dozivotno odleze 
kzanu ili neka dokazu suprotno.

Posto srpski narod nikad nije pocinio genocid vec su njega sistematski 
unistavali i Hrvati i Muslimani (i u Srebrenici i sire ) i na Kosmetu, onda tom 
narodu ne trebaju "genocidni" poslanici. Niti taj narod zeli da ih takvi 
"zlikovci" bilo gde predstavljaju! 
 
Boba Borojevic
Otava, Kanada
=========================




----- Forwarded Message ----
From: Boba <[email protected]>
To: [email protected]
Sent: Mon, March 29, 2010 1:05:40 PM
Subject: Hitno okupljanje kod Skupštine povodom Srebrenice






----- Forwarded Message ----
From: angelina markovic Sent: Mon, March 29, 2010 11:50:24 AM
Subject: [sn-vesti 72802] PREDLOG - Hitno okupljanje kod Skupštine povodom 
Srebrenice

http://forum.vidovdan.org/viewtopic.php?f=53&t=9190


PREDLOG - Hitno okupljanje kod Skupštine povodom Srebrenice

Na radiju je javljeno da Narodna Skupština Republike Srbije sutra (utorak 30. 
mart) odlučuje o usvajanju srebreničke deklaracije kojom se osuđuje zločin nad 
bošnjačkim stanovništvom u Srebrenici i Srbija priznaje da nije učinila sve što 
je mogla da isti spreči i izvinjava se. Srpske srebreničke žrtve se ni ne 
pominju, niti izvinjenje Srbije što nije sprečila masakre nad njima. Tekst 
deklaracije naćićete ovde: 
http://inicijativagis.wordpress.com/2010/03/26/нацрт-декларације-о-сребреници

Skupština ne razmatra donošenje ovog akta na osnovu utvrđenih činjenica o 
događajima u Srebrenici, kojima se uopšte nije bavila, nego očito pod 
političkim pritiskom odnekuda. U deklaraciji je izbegnuto pominjanje brojki ili 
bilo kakvih činjenica, nego se "prirodno" nadovezuje na medijske mantre o 8000 
streljanih i ostale laži. Predsednica Skupštine izjavila je da se o deklaraciji 
ne može suštinski raspravljati. Nisu sve stranke za deklaraciju, neke će 
glasati protiv.

Priča se o okupljanju naroda kod Skupštine, verovatno i sutra i narednih dana. 
Bez izlaska na ulicu nema ništa. Jako je važno da dođu obični ljudi a ne samo 
nekolicina iz rodoljubivih organizacija. Da dođu svi koji sebe vide kao 
rodoljube. Ako bude u radno vreme ja ću izaći s posla bar na sat vremena da bih 
došao na skup. Danas do kraja dana, kad budem imao više informacija, dopisaću 
ovde vreme održavanja skupa i neka svako dopiše informacije koje sazna. 
Proširite link na ovu temu i link na pretplaćivanje na ovu temu.

_________________
Prije zore ne može svanuti.

________________________________
Ask a question on any topic and get answers from real people. Go to Yahoo! 
Answers.


      __________________________________________________________________
Make your browsing faster, safer, and easier with the new Internet Explorer® 8. 
Optimized for Yahoo! Get it Now for Free! at 
http://downloads.yahoo.com/ca/internetexplorer/

[Non-text portions of this message have been removed]

Одговори путем е-поште