Dva sata je proslo od kada je poslanik Skupstine Srbije Esad Dzudzevic optuzio Srbiju i Srbe za genocid nad muslimanima u "Sandzaku" tokom celog 20. veka, nabarajajuci nekoliko "dogadjaja".
Dva sata od nezapamcenog skandala na lokalnom intenretu nisam pronasla ni jednu vest koja bi o ovome detaljnije izvestila. U seriji protesta - trazeci prekrsaj Poslovnika usprotivila se samo opozicija. Predsednica parlamenta Djukic-Dejanovic je izjavila da prekrsaja nema, a uopzorila poslanika SRS MArtinovica da ne vredja Skupstinu i opomenula ga.
