Dva sata je proslo od kada je poslanik Skupstine Srbije Esad Dzudzevic 
optuzio Srbiju i Srbe za genocid nad muslimanima u "Sandzaku" tokom 
celog 20. veka, nabarajajuci nekoliko "dogadjaja".

Dva sata od nezapamcenog skandala na lokalnom intenretu nisam pronasla 
ni jednu vest koja bi o ovome detaljnije izvestila.

U seriji protesta - trazeci prekrsaj Poslovnika usprotivila se samo 
opozicija.
Predsednica parlamenta Djukic-Dejanovic je izjavila da prekrsaja nema, a 
uopzorila poslanika SRS MArtinovica da ne vredja Skupstinu i opomenula ga.

Одговори путем е-поште