Postovani, U Medija centru u Čaglavici danas je održana javna diskusija na temu„Nesrazmerni računi za struju – ko plaća čije dugove?“U diskusiji su učestvovali: Nenad Rašić, ministar za rad i socijalnu zaštitu, Petrit Pepaj, direktor Kancelarije za regulaciju energije u KEK-u, Naim Sahiti, direktor Kancelarije za snabdevanje u KEK-u, predstavnik KSAM-a (Kosovske strateško akcione mreže -mreža srpskih nevladinih organizacija) Miloš Tomić i Seljatin Kaćaniku, predsednik Udruženja za zaštitu potrošača “Konsumatori. U prilogu se nalazi transkript koji mozete procitati i na sajtu Medija centra www.medijacentar.info <http://www.medijacentar.info/> -- Medija centar, Caglavica-Pristina +38164 292 66 12 +37744 557 005 www.medijacentar.org [Non-text portions of this message have been removed]
