Postovani,

 

U Medija centru u Čaglavici danas je održana javna diskusija na 
temu„Nesrazmerni računi za struju – ko plaća čije dugove?“U diskusiji su 
učestvovali: Nenad Rašić, ministar za rad i socijalnu zaštitu, Petrit Pepaj, 
direktor Kancelarije za regulaciju energije u KEK-u, Naim Sahiti, direktor 
Kancelarije za snabdevanje u KEK-u, predstavnik KSAM-a (Kosovske strateško 
akcione mreže -mreža srpskih nevladinih organizacija) Miloš Tomić i Seljatin 
Kaćaniku, predsednik Udruženja za zaštitu potrošača “Konsumatori. U prilogu se 
nalazi transkript koji mozete procitati i na sajtu Medija centra 
www.medijacentar.info <http://www.medijacentar.info/>  

-- 
Medija centar, Caglavica-Pristina
+38164 292 66 12
+37744 557 005
www.medijacentar.org



[Non-text portions of this message have been removed]

Одговори путем е-поште