SpitsenVAART!-bericht van msvita <[email protected]>

Beste spitsenvaarders en anderen.

Bij deze willen we degene met wie we contact hebben gehad in de spitsenvaart bedanken voor hun meedenken,meeleven,meedoen(Cis).

We waren meer van de "kempenaars"markt en hadden het al snel weer gezien in de spitsenvaart. In tegenstelling tot wat er gedacht wordt had het niets met de spits en de spitsenvaart te maken.

Waar het alles mee te maken heeft is dat we gewoon simpelweg NIET doorgaan met een bedrijf waar we niet achter staan,en wat in onze beleving meer op een hobby of "een manier van leven" begon te lijken dan een bedrijf waarmee we ons vooropgestelde uurloon per persoon konden halen.

Wij hebben altijd onze uren berekend en daar het minimum uurloon als maatstaf voor gebruikt,daarbovenop een toeslag voor de machine "vita". We kregen dan altijd als commentaar "ja maar als je zo gaat rekenen..........."nou dat deden we dus. Je hoeft het natuurlijk niet zo te doen,maar wij zijn er toch niet zo ontevreden over,we zijn in ieder geval vrije ondernemers.

Verder kijken we het gewoon achteroverleunend maar weer eens een paar jaar vanaf de zijlijn aan hoe het zich verder gaat ontwikkelen. We hebben daar zelf wel ideeen over,maar we hebben nu niet zo de behoefte om die in de openbaarheid te brengen.Je moet het allemaal een beetje luchtig houden toch?

Het bedrijfsmiddel "vita" heeft inmiddels een andere naam en is een weekje niet meer van ons.

Groeten,

Harrie&Monique





* Reacties en nieuwe berichten stuur je naar: [email protected]
* Afmelden op: [email protected] met tekst: unsubscribe spitsenvaart
* Info voor Frankrijkvaarders: http://www.vaart.nl/spitsenvaart

Antwoord per e-mail aan