Bedankt !
Van: Sander Deryckere [mailto:sander...@gmail.com] Verzonden: donderdag 12 februari 2015 16:34 Aan: OpenStreetMap Belgium Onderwerp: Re: [OSM-talk-be] FW: Nieuw lid Iedereen doet dit wat op zijn eigen manier. Meestal map ik het als een gebied met een tag (landuse=industrial, amenity=school, ...). Dat gebied krijgt dan ook bepaalde tags, zoals een naam, en eventueel adres- en contactgegevens (als een volledige firma dat adres krijgt). In het gebied kan je dan de andere zaken tekenen (grasvelden, gebouwen, ...). Gewoon door de geografische positie is het duidelijk dat die gebouwen tot het gebied behoren. Dat het gebied over een openbare weg gaat is volgens mij geen probleem. Als dit echt een brede weg is kan je het nog altijd als twee gebieden tekenen. Zie enkele voorbeelden: http://www.openstreetmap.org/way/301630280 http://www.openstreetmap.org/way/174891110 http://www.openstreetmap.org/relation/4175509 mvg, Sander Op 12 februari 2015 16:23 schreef Marc Deroep <marc.der...@telenet.be>: Hallo, Is er ergens een goed voorbeeld te vinden hoe ik een ingewikkeld samenhorend complex moet mappen bestaande uit verschillende gebouwen, parkings, pleinen, e.d. aan weerszijden van een openbare weg. Met dank, Marc _______________________________________________ Talk-be mailing list Talk-be@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be
_______________________________________________ Talk-be mailing list Talk-be@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be