Ik heb de vraag naar data gesteld via de osm_be twitter account. Op 15 december 2015 16:25 schreef Sander Deryckere <sander...@gmail.com>:
> > > Op 15 december 2015 16:15 schreef Jakka <vdmfrank...@gmail.com>: > >> Fietsknooppunten West-Vlaanderen wordt volledig herzien en op veel >> plaatsen bijgewerkt, verlegt, nieuwe verbindingen toegevoegd. >> ...275 kilometer langer en er komen 392 knooppunten bij. >> Hoe weten de gebruikers OSM, en afgeleide app dat de huidige bestaande >> relaties nog niet aangepast, herzien werden. >> Kan iemand al deze relaties globaal in één keer voorzien van een merk tag >> welk? Een datum van de start herziening met een verklarende tekst? >> Wie de vernieuwde route nagezien heeft, welke tag voorzien ? Gewoon >> schrappen vorige tag geen goed idee??? >> Is er kans dat Toerisme West-Vlaanderen toelaat van hun data te delen om >> sneller een update te hebben? >> >> http://www.westtoer.be/nl/actief-beleven/fietsen/herziening-fietsnetwerk > > > Het aantal knooppunten dat verwijderd wordt is tamelijk klein. Er worden > vooral veel routes en knooppunten bijgemaakt (voor zover ik kon zien, heb > al even vluchtig de kaart kunnen bekijken). Dat maakt natuurlijk de routes > ongeldig, maar op knooppuntniveau valt het werk dan nog wel mee. Dus denk > ik niet dat het zin heeft om alle knooppunten automatisch te gaan taggen. > > Zelf heb ik een nieuw knooppunt ontdekt in mijn straat. > > Ik weet niet hoe de contacten met westtoer nu zijn, maar tot op heden komt > alle knooppunt data van surveys. > > Mvg, > Sander > > > _______________________________________________ > Talk-be mailing list > Talk-be@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be > > -- Joost @ Openstreetmap <http://www.openstreetmap.org/user/joost%20schouppe/> | Twitter <https://twitter.com/joostjakob> | LinkedIn <https://www.linkedin.com/pub/joost-schouppe/48/939/603> | Meetup <http://www.meetup.com/OpenStreetMap-Belgium/members/97979802/> | Reddit <https://www.reddit.com/u/joostjakob> | Wordpress <https://joostschouppe.wordpress.com/>
_______________________________________________ Talk-be mailing list Talk-be@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be