Mijn dagelijkse download van de Europese luchtvaartterreinen sprak
altijd http://overpass-api.de/api/interpreter aan, maar die heeft het
dikwijls te zwaar, zelfs nadat ik de query heb opgesplitst in zes delen.
Ik had dan maar het scriptje aangepast zodat het
http://api.openstreetmap.fr/oapi/interpreter aanspreekt, maar deze is nu
al bijna een week uit sync, recente wijzigingen zijn er niet in terug te
vinden.
Of doe ik iets mis? Maar het heeft altijd gewerkt... Hieronder het
script dat ik gebruik
Zijn er problemen gemeld/bekend met de Franse mirror?
Was er niet een mirror in Rusland ook, die ik kan aanspreken?
Karel
<osm-script timeout="3600">
<query type="node">
<has-kv k="aeroway" v="aerodrome"/>
<bbox-query e="-1" n="89" s="35" w="-12" />
</query>
<print/>
<query type="way">
<has-kv k="aeroway" v="aerodrome"/>
<bbox-query e="-1" n="89" s="35" w="-12" />
</query>
<print geometry="center"/>
<query type="relation">
<has-kv k="aeroway" v="aerodrome"/>
<bbox-query e="-1" n="89" s="35" w="-12" />
</query>
<print geometry="center"/>
</osm-script>
_______________________________________________
Talk-be mailing list
Talk-be@openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be