> Jak má vypadat kompletně otagovaný sjezd z dálnice? > Neprilis detailne to popisuje > http://wiki.openstreetmap.org/index.php/WikiProject_Czechia/roads_tagging#Motorway_exit *** Jako svuj referencni mam tento na D1, ale jsou tam (asi) pouzity relace, takze se popisky nevykresluji korektne http://www.informationfreeway.org/?lat=49.16544749482366&lon=16.543158638867887&zoom=15&layers=B0000F000F
jeste jeden podobny nedoznaceny je tady na D2: http://www.informationfreeway.org/?lat=48.96877268798984&lon=16.521143072042083&zoom=16&layers=B0000F000F > Co se topologie tyce, obcas se s (tusim) Pavlem hadame, co je jeste primary > a co uz motorway_exit: > http://www.openstreetmap.org/?lat=50.14819&lon=14.22193&zoom=16&layers=B000FTF *** motorway_exit je tag se Status: Abandoned http://wiki.openstreetmap.org/index.php/Proposed_features/Motorway_Exit > co se name tyce, videl jsem ho pouzit na way nebo na spolecnem node highway > a highway_exit. Co je lepsi? > > > Take jsem nasel stycny node otagovany jako highway=motorway_junction a > vzhledem > k tomu, ze JOSM na to ma ikonku, tak je to asi take tak zamyslene, i kdyz mi > to > prijde mirne redundantni. *** toto je imho spravne reseni na stykovy bod highway=motorway_junction + ref + name rampy a pripojovaci pruhy = motorway_link komunikace nizsi tridy od mista spolecneho vedeni = primary(napr.) snad je to tak ok hanoj _______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz