jak funguje Cloudmade nebo Mapquest tezko rict ale OpenRouteService zohlednovane znacky http://wiki.openstreetmap.org/wiki/OpenRouteService#Used_OSM_Tags_for_Routing
aktualizace vpravo nahore: http://www.openrouteservice.org/ hanoj Dne 2. února 2011 23:14 f.remenstech <f.remenst...@gmail.com> napsal(a): > Ano, děkuji. > > S delší prodlevou mezi aktualizací dat pro routing počítám. Je někde > na webu dostupný údaj jak dlouhá je renderovací fronta nebo kdy > naposled byla daná dlaždice vyrenderována nebo kdy bude..? > > F. > > > 2011/2/2 hanoj <eha...@gmail.com>: >> spravne je: >> motorcar=no >> >> a neni dobre tam davat neco navic, co neni treba. >> >> Duvodu proc to neuvazuje algoritmus muyze byt vicero, treba ten ze to >> bud neumi, nebo ze data se aktualizuji ridceji nez vizualni mapa, >> ktera jde di frinty ihned po zmene. >> >> hanoj >> >> >> Dne 2. února 2011 22:39 f.remenstech <f.remenst...@gmail.com> napsal(a): >>> Ahoj, >>> jak mám tagovat, aby byl výsledek routovatelný? Vezměme cestu, >>> kam nesmí auta, ale chodci a cyklisti ano. Když použiji libovolnou kombinaci >>> barrier=gate, barrier=block, access=private, acceess=no >>> tak na openstreetmap.cz->ovládání mapy->test navigace >>> přes to naviguje pro auta, kola i chodce. >>> >>> Když označím cestu jako access=private, foot=yes, bicycle=yes >>> tak po ní prozměnu nenaviguje ani pro auta, ani chodce a ani cyklisty. _______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz