Ooops, myšleno sedmikoeficientová (prostě těch 7 toWGS čísel), občas se mi to plete.
MK ----- Original Message ----- From: hanoj [mailto:eha...@gmail.com] To: OpenStreetMap Czech Republic [mailto:talk-cz@openstreetmap.org] Sent: Fri, 03 Aug 2012 07:28:43 +0200 Subject: Re: [Talk-cz] import budov > Dne 3. srpna 2012 1:07 Martin Kokeš <sh...@typo3-hosting.com> napsal(a): > > S tou sedmiprvkovou transformací je to samozřejmě přesnější. Jde o > to, jestli byla při > importu UIR-ADR použita... :-) Druhy transformací > podle přesnosti (WGS84/ERTS89->S-JTSK) 2D: * 100-110 metrů na > severozápad - základní sedmiprvková transformace bez transformačního > klíče; nepoužívá se * < 1 metr - základní navíc s parametry > transformačního klíče "towgs"; viz níže globální transformační > klíč pro ČR/SR * < 0,1 metr - pomocí gridu (ČR); zvláštní > článek hanoj _______________________________________________ Talk-cz > mailing > list Talk-cz@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz _______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz