Překřížení bez/s křižovatkou ve smyslu společného uzlu by mělo záviset na tom, jestli tam křižovatka je. Takže zrovna u řek a potoků z dibavod obvykle společný uzel nebude (kromě brodů). Řešení je jednoduché - kde jsou mosty tak je kreslit, kde je trubka pod silnicí tak tunnel=culvert (na zatrubkované části potoka). K tomu správné výškové úrovně.
LM Dne 6. září 2012 11:54 Michal Tauchman <michal.tauch...@gmail.com> napsal(a): > Zdravím, > mám dotaz ohledně KeepRight. Podle tohoto opravuji mapy, často vidím, že > autoři > nespojují cesty které vytvářejí, tedy že bod končí kousek od cesty, od které > měl > být napojen. > > Pro zobrazení mapy to nevadí, většinou to vůbec není vidět, ale pro navigační > software je to konec. Bohužel koukám, že hodně přispěvovatelů si nedává na > toto > pozor. > > Což není ale hlavní gro, na co jsem se chtěl zeptat. Jak to řešit s > "překřížením > bez křižovatky"? Těch je na mapě neuvěřitelně moc, většinou u importu > dibavodu. > Jak o řešit? > > Ignorovat a vypnout zobrazení? Někde jdou nakreslit mosty, které tam > jsou, jinde se jedná o podzemní tok. Jak to řešit, zda vůbec nějak? > > > _______________________________________________ > Talk-cz mailing list > Talk-cz@openstreetmap.org > http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz _______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz