Cus,

predne dobra prace ....

jinak sem narazil na to, ze v pripade kliknuti do existujici budovy, je tato nekdy vybrana a jindy ne - bez ohledu na to, jestli uz pres tracer prosla nebo ne. To by asi chtelo sjednotit - osobne bych byl za to, vybrat vzdy.

Co neni problem pluginu jako takovyho ... je podklad. Narazil sem na misto, kde v KM budova je, a presto ji tracer nenajde ... stejne se pak chova i

wms:http://wms.fordfrog.com:80/wms?SERVICE=WMS&FORMAT=image/png&VERSION=1.1.1&SERVICE=WMS&REQUEST=GetMap&LAYERS=ruian_vse&STYLES=&SRS={proj}&WIDTH={width}&HEIGHT={height}&BBOX={bbox}&TRANSPARENT=TRUE

kde na tom miste taktez budovu videt neni.

Napojovani okolnich budov se pak chova velmi zvlastne, priklad, rohova budova, po aktualizaci spojena s okolim v jedinem bode, ostatni nic...

Kdyz jsem s ni trochu zahybal a pustil to na ni znova ... napojil se dalsi bod. Oba bohuzel ponekud spatne - k napojeni doslo jednoduse v krizeni cest. Tenhle problem se jak uz sem zminoval driv tyka predevsim napojeni tam, kde sousedni budova neprosla pres ruian tracer. Coz souvisi s tim, ze v datech neni "ostatni" zastavba.


Na duplicini uzly jsem bohuzel narazil taktez. A asi ti umim i dat zcela konkretni 100% replikovatelny priklad jak je vytvorit ;D.

1) vem si trebas tuto oblast http://www.openstreetmap.org/#map=19/50.65509/14.00166

2) klidne smazni existujici data ... pro replikaci problemu nepodstatne
3) v ulici Prostredni jsem postupoval z prava doleva od cp 204 a vytvarel nove budovy ... vcetne prihlehajicich garazi (v osm aktualne nejsou) 4) a ted na ty budovy klipej opakovane ... v mem pripade 204 nic, 165 nic ... a 127 se vybere, hlaska "beze zmen", ale vzniknou 2 duplicitni body.

uspech zarucen ... ;D




Dne 25.2.2014 10:12, Marián Kyral napsal(a):
Ahoj,

na http://www.kyralovi.cz/tmp/josm/Tracer.jar jsem nahrál aktuální verzi
Traceru.
Nyní už včetně velkého T v názvu ;-) před instalací doporučuji vymazat
tracer.jar (pokud jej máte).

Změny:
*) Při vytvoření nové budovy se v bublině vypíší klíče, které byly
přidány - jen na ukázku, zřejmě to půjde pryč - za tři sekundy to
nestačíte přečíst, navíc jsou klíče viditelné vpravo nahoře ve
vlastnostech objektu. A udělat to stejně i pro aktualizaci budovy by
bylo příliš komplikovaná.
*) Nově se přidává building:ruian:type
*) Zkusil jsem minimalizovat vznik duplicitních bodů. To se zdá se
povedlo, ale pořád to není perfektní. Navíc mám pocit, že v některých
případech to naopak nenapojí body, které by napojeny být měly.

Vyzkoušejte prosím a hlaste případné problémy. Předpokládám, že dnes a
zítra si s tím ještě budu intenzivně hrát.

Jinak jsem udělal první dva kroky na cestě do repozitáře JOSM. Požádal
jsem o svn přístup a poslal na josm-dev žádost o review (ta není nikde
vyžadována, ale budu raději, když to zkontroluje i někdo jiný).

Taky jsem koukal, jak se Dalibor rozjel na Wiki. Už to pomalu nestačím
sledovat. Dobrá práce ;-)

Marián

_______________________________________________
Talk-cz mailing list
[email protected]
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz


_______________________________________________
Talk-cz mailing list
[email protected]
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz

Odpovedet emailem