Ahoj, > Vidím tam dvakrát service=WMS a taky request. Když to vyhodím, tak se mi to v > prohlížeči zobrazí, ale > JOSM se to pořád nelíbí: > > > CHYBA: java.lang.Exception: Inconsistent metadata read from stream > Image couldn't be fetched: > http://geoportal.cuzk.cz/WMS_ORTOFOTO_PUB/WMService.aspx?FORMAT=image/jpeg&VERSION=1.1.1&SERVICE=WMS&R > EQUEST=GetMap&LAYERS=GR_ORTFOTORGB&STYLES=&SRS=EPSG:4326&WIDTH=500&HEIGHT=500&BBOX=18.3650700,49.65918 > 55,18.3707243,49.6628456. Přičina: javax.imageio.IIOException: Inconsistent > metadata read from stream > java.lang.Exception: Inconsistent metadata read from stream > Image couldn't be fetched: > http://geoportal.cuzk.cz/WMS_ORTOFOTO_PUB/WMService.aspx?FORMAT=image/jpeg&VERSION=1.1.1&SERVICE=WMS&R > EQUEST=GetMap&LAYERS=GR_ORTFOTORGB&STYLES=&SRS=EPSG:4326&WIDTH=500&HEIGHT=500&BBOX=18.3650700,49.65918 > 55,18.3707243,49.6628456 > at > org.openstreetmap.josm.io.imagery.WMSGrabber.fetch(WMSGrabber.java:74) > at org.openstreetmap.josm.io.imagery.Grabber.attempt(Grabber.java:66) > at org.openstreetmap.josm.io.imagery.Grabber.run(Grabber.java:50) > at java.lang.Thread.run(Thread.java:744) > > Co s tím dál netuším, ale dle krátkého googlení to klidně může být i chyba v > moji verzi javy a jinde > to může fungovat.
jednoduchy workaround, na ktery jsem prisel, je FORMAT=image/jpeg vymenit za FORMAT=image/png. Vypada, ze ta Java ma problem s parsovanim metadat toho JPEGu, ktery se zda byt jinak OK. Petr _______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz