Medvídek? To měl být brouček :-) Marián
Dne 12.5.2015 v 17:12 Martin Švec - OSM napsal(a): > To je chyba v datech RUIANu, zdaleka ne první ani poslední. Hlásit to > jde třeba v pluginu PointInfo, ikona "medvídka" vede do evidence chyb > co udržuje Petr Vejsada. Viz thread > https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/2014-November/011088.html > > Martin > > Dne 12.5.2015 v 16:30 Lukas Novotny napsal(a): >> Ještě náhled v příloze. >> >> Lukáš >> >> Dne 12. května 2015 16:24 Lukas Novotny <lenoc...@tiscali.cz >> <mailto:lenoc...@tiscali.cz>> napsal(a): >> >> Narazil jsem na menší chybku ve vrstvě Český RUIAN budovy kdy v >> Rýmařově u pozemku 1460/1 má budova stejný tvar jako pozemek, Asi >> se někdo uklikl a zakreslil to do chybné vrstvy. >> >> Není to chyba importu z ČUZK do používané vrstvy z >> tile.poloha.net <http://tile.poloha.net>? >> Lze to nějak nahlásit u ČUZK? >> >> S díky Lukáš >> >> >> >> >> _______________________________________________ >> Talk-cz mailing list >> Talk-cz@openstreetmap.org >> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > > > > _______________________________________________ > Talk-cz mailing list > Talk-cz@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
_______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz