Aha,
tak on je rozdíl cyklo a turistická mapa. U cyklo mapy ty vrstvy v menších
městech nerenderují, u turistické ano,
Marián
---------- Původní zpráva ----------
Od: Marián Kyral <mky...@email.cz>
Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz@openstreetmap.org>
Datum: 24. 11. 2015 21:31:22
Předmět: Re: [Talk-cz] Mapy.IDNES.cz
"
Ale jen ve městech. Pro menší obce už tyto vrstvy nerenderují.
Domnívám se, že data pocházejí odtud: http://www.cykloserver.cz/cykloatlas/
Taky tam mají v patičce openstreetmap, ale nerenderují ani menší města. Jen
Praha, Brno, Ostrava, Olomouc...
Marián
---------- Původní zpráva ----------
Od: Michal Pustějovský <michal.pustejov...@seznam.cz>
Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz@openstreetmap.org>
Datum: 24. 11. 2015 21:18:48
Předmět: [Talk-cz] Mapy.IDNES.cz
"
Jen pro zajímavost, mapy.idnes.cz(http://mapy.idnes.cz/) používají v ČR na
vyšších zoomech podklady OSM.
Michal
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz@openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz"
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz@openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz"
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz@openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz