https://openstreetmap.cz/#map=19/50.74725/15.13576&layers=d Marek Polák ______________________________________________________________
Od: Marián Kyral <mky...@email.cz> Komu: talk-cz@openstreetmap.org Datum: 13.08.2017 17:40 Předmět: Re: [Talk-cz] Kruhový objezd
Ahoj, nějaká přesnější informace by nebyla? Třeba souřadnice? Nebo si otevři odkaz: https://openstreetmap.cz/#map=19/50.72850/15.15350&layers=d <https://openstreetmap.cz/#map=19/50.72850/15.15350&layers=d> - posuň mapu na správné místo a pošli zpátky kompletní url. Jel jsem tamtudy (Liberec - Jablonec) o Velikonocích a žádnou stavbu si tam nevybavuji. Díky, Marián Dne 12.8.2017 v 12:23 Marek Polák napsal(a): > Je to u města Jablonec nad Nisou > Marek Polák > > > > Dne 12. srpna 2017 12:16:41 PM Marek Polák <polakma...@centrum.cz> > napsal: > >> Na budoucí silnici 1/14 není zakreslen budoucí kruhový objezd. Kdo to >> umí, >> tak to tam doplňte. >> Marek Polák >> >> >> >> _______________________________________________ >> Talk-cz mailing list >> Talk-cz@openstreetmap.org >> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz <https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz> > > > > _______________________________________________ > Talk-cz mailing list > Talk-cz@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz <https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz> _______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz <https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz>
_______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz