Zobrazení terénu F4 map samozřejmě umí, stačí si to zapnout v nastavení. Pro plynulý běh to chce hodně výkonný stroj. Ještě přidám tip na použití pravého tlačítka myši.
______________________________________________________________ > Od: Jan Martinec <j...@martinec.name> > Komu: talk-cz@openstreetmap.org > Datum: 06.03.2018 11:33 > Předmět: Re: [Talk-cz] > >Dne 6.3.2018 v 09:31 majka napsal(a): >> On Tue, 6 Mar 2018 at 09:26, <jo...@razdva.cz <mailto:jo...@razdva.cz>> >> wrote: >> >> Od 3D mapy bych cekal neco vic nez, ze mi to naklopi a udelaji z >> budov kostky (navic nesmyslne). >> >> >> No, to by taky někdo musel do mapy ty informace dát. >Minimálně data o vrstevnicích jsou ze SRTM, to by dost pomohlo. > >> >> Začala jsem je dávat >> (https://osmbuildings.org/?lat=48.97562&lon=14.47534&zoom=17.8&tilt=30), >> ale u "lepších" budov to chce spíš databázi 3d modelů, o které se pořád >> jen debatuje, a podle mě žádná není. Takže jsem se začala věnovat jiným >> záležitostem. > >No, je jakési tamto, ale modelů je v něm pomálu: >https://wiki.openstreetmap.org/wiki/OpenBuildingModels > >> Takže co vidíš, je počet pater podle RUIAN, případně vše jako 2 patra, >> pokud je "odjinud". Minimálně skutečná patra v dost případech chybí. > >Dne 6.3.2018 v 09:49 Marián Kyral napsal(a): > > Povídání autora o projektu: https://www.youtube.com/watch?v=5FqlcKVuCGc > >To je ten druhej - OsmBuildings je i otevřený projekt, F4map je >proprietární. > >Zdar, >Honza Piškvor Martinec > >_______________________________________________ >Talk-cz mailing list >Talk-cz@openstreetmap.org >https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > > _______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz