OsmAnd to zobrazuje, pokud to zapneš v nastavení mapy.
Sten
En 18 de junio de 2018 23:03:54 Petr Vozdecký <v...@seznam.cz> escribió:
Ahoj,
po letech jsem se setkal s úkolem zjistit, které úseky dálnice jsou placené
a které nikoliv. Na OSM renderech na osmap.cz to vizuálně oddělené nemáme.
Pamatuji se (tedy tuším), že to před časem barevně rozlišovaly google mapy,
ale nerozlišují. Mapy.cz taky ne.
Prostě si pamatuji, že např. úsek kolem Brna měl trochu jinou barvu... a
nemá...
Jo a ten důvod byl zjistit, které úseky jsou placené v poslku, protože mám
dojem, že je to méně než polovina ze skutečné délky dálnic... A na polském
webu jsem našel dvě zcela odporující si mapky...
Tedy dotaz - exituje render, který to znázorňuje? Hlavně render nad OSM...
A máte sklep? A mohla bych ho vidět? :)
vop
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz@openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
https://openstreetmap.cz/talkcz
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz@openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
https://openstreetmap.cz/talkcz