Zrejme ano, nasel jsem k tomu tohle: https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Talk:Visibility_of_GPS_traces#Can.27t_see_my_Identifiable_traces_in_.22OpenStreetMap_GPS_traces.22_in_iD
Muzes zkusit zareportovat nebo se pridat k existujicim. Bye Dne 23. června 2018 14:20 Pavel Pilát <pavel.pi...@gmail.com> napsal(a): > Nahrávám občas mé tracklogy na OSM, jsou jako "identifiable", tedy > doporučené nastavení. V "My GPS traces" je vidím i v JOSM se mi objeví. > Nicméně na www.openstreetmap.org v nastavení "Layers", když si zapnu "Public > GPS Traces", tak se mi zobrazí pouze nějaké starší. > > Např. konkrétně tento tracklog ze včerejška - > https://www.openstreetmap.org/user/Pontiac_CZ/traces/2732793 > > Začíná ve Všetulích na parkovišti, ale na osm.org ho nevidím. > > Jde o nějakou poruchu na webu OSM? > > > Hezký den, > Pavel > > _______________________________________________ > Talk-cz mailing list > Talk-cz@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > https://openstreetmap.cz/talkcz > _______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz https://openstreetmap.cz/talkcz