Já taguji surface, smoothness, MTB:scale Dne st 27. 6. 2018 16:45 uživatel Marián Kyral <mky...@email.cz> napsal:
> Dne 26.6.2018 v 17:02 majka napsal(a): > > Ahoj všem, > > potřebovala bych poradit ohledně mapování cyklotras. > > Narazila jsem o víkendu na "silniční" cyklotrasu, která v některých > úsecích spíš spadá pod pojem pomsta cyklistům. Na některých úsecích to > pro běžného cykloturistu není skoro průjezdné (části jsme raději objížděli > po louce, a to jsme jeli relativně nalehko, jen oblečení a jídlo na víkend). > > Jedná se o trasu Žumberk - Borovany (relace 3104209). > Podle historie v OSM a toho, co je vidět na Streetview, Panoramě (začátky > a konce těch kritických úseků) a podle toho co je nyní v terénu to vypadá > na to, že kvalita některých cest se poměrně rychle zhoršuje. > > > Ahoj, > to je stejné jako u některých naučných stezek. S velkou slávou a s > podporou EU realizováno a následná údržba žádná. Časem je pak půlka tabulí > poškozena a druhá pro jistotu chybí úplně :-( > > > Marián > _______________________________________________ > Talk-cz mailing list > Talk-cz@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > https://openstreetmap.cz/talkcz >
_______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz https://openstreetmap.cz/talkcz