Nejsou to jen špatně anonymizovaná data? Kdyby se to vzalo jen jako neuspořádané body, tak to kopíruje tu cestu?
po 12. 11. 2018 v 13:47 odesílatel Pavel Pilát <pavel.pi...@gmail.com> napsal: > A lze nějak identifikovat, které GPX to udělalo? A lze ho vůbec nějak > dostat z openstreetmap.org? > > > On Mon, Nov 12, 2018 at 11:13 AM majka <majka.zem+t...@gmail.com> wrote: > >> Podle mě kombinace les+údolí+možná ještě mraky, a gps se chytala podle >> nadmořské výšky na jedné a na druhé straně toho svahu - pokud se dívám na >> vrstevnice, tak to tomu zhruba odpovídá. Pro přesnější by bylo třeba vidět >> přímo to gpx, takhle je to věštění z křišťálové koule. >> >> Majka >> >>> >>> _______________________________________________ > Talk-cz mailing list > Talk-cz@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > https://openstreetmap.cz/talkcz >
_______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz https://openstreetmap.cz/talkcz