Mohly by pomoct Overpass Attic data - něco jako (ale nezkoušel jsem): [diff:"2012-09-14T15:00:00Z","2014-09-21T15:00:00Z"]; ( way["highway"]({{bbox}}); ); out body; >; out skel qt;
viz 1 <https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Overpass_API/Overpass_QL#Delta_between_two_dates_.28.22diff.22.29> a 2 <https://stackoverflow.com/a/28188896/671880> Pavel On Thu, Apr 25, 2019 at 11:02 AM Pavel Pilát <pavel.pi...@gmail.com> wrote: > S překvapením jsem teď zjistil, že Hulín nemá obydlenou oblast (až na > malou část na východě za kolejemi) uzavřenou v landuse=residential. Mám > pocit, že tu byla a dá se to i předpokládat vzhledem k tomu, že okolní obce > včetně Kroměříže to všechny mají. > > https://www.openstreetmap.org/#map=15/49.3199/17.4602 > > Nicméně než tam landuse=residential zakreslím, napadlo mě, že by mě > zajímalo, jestli jde zjistit, jestli to tu už bylo a co se s tím mohlo > stát. Ten pocit, že někde chybí něco, co už tam bylo, nemám poprvé. > > Jak byste ověřili, jestli tu už objekt daného typu byl, abyste si mohli > zjistit jeho historii? > > Hezký den > Pavel > _______________________________________________ > talk-cz mailing list > talk-cz@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > https://openstreetmap.cz/talkcz >
_______________________________________________ talk-cz mailing list talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz https://openstreetmap.cz/talkcz