Ahoj, tak prvni viditelny vysledek (pozvolne) spoluprace s Mapy.cz odstartovane na poslednim SotM CZ je konecne tady. Navic to doufam bude motivace pro zvyseni usili v mapovani nize uvedenych objektu :-)
Bye tom.k ---------- Forwarded message --------- Od: Zemlik, Pavel <pavel.zem...@firma.seznam.cz> Date: po 6. 5. 2019 v 16:45 Subject: tak už je to v provozu! Zdravím po delší době. Trochu nám to trvalo, ale nyní už najdete některé objekty z OSM i na českém území. Primárně je zobrazujeme na Z19, kde je nyní ortofoto, ale letos bude i kreslená mapa v Z19 (ladíme pro to data). Případné opravy pak budeme provádět jen na OSM (co nám nahlásí lidé). Jedná se o: heliporty poštovní schránky (amenity=post_box) kontejnery na tříděný odpad (amenity=recycling+recycling_type=container) SOS telefony (emergency=phone) (ty jsem na dálnicích před časem dohledal a doplnil sám ;) – jen na rekonstruované D1 místy chybí) telefonní budky (amenity=telephone) self servis pro kola v lese stojany pro kola (amenity=bicycle_parking) automaty na jízdenky (vending=public_transport_tickets) lavičky (amenity=bench) parkovací automaty (vending=parking_tickets) S daty jsme spokojeni (moc díky Mariánovi za schránky), jen u parkovacích automatů to kulhá. Nenašel by se někdo v komunitě kdo by aspoň ty pražské naimportoval? Data jsou, jen si s tím pohrát ;) Tento týden to chceme komunikovat i veřejnosti skrz sociály a jako vychytávku na Mapy.cz. Mějte se fajn Pavel Žemlík Manažer kartografické redakce senior _______________________________________________ talk-cz mailing list talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz https://openstreetmap.cz/talkcz