Také zdravím, určitě díky za pěkné obohacení OSM a zařízení souhlasu od instituce! (btw, nebyl by písemně?)
Mám ale několik připomínek, které mi kazí radost... Kde je souhlas komunity OSM s importem? Jak byly řešeny vzniknuvší duplicity v datech? Jak byly vybrány použité tagy? Proč jsou u bodů uvedeny souřadnice jako tagy X a Y? Proč mají všechny body "name=Bod záchrany - Rescue Point" navzdory všem doporučením <https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Cs:N%C3%A1zvy#N.C3.A1zev_je_pouze_n.C3.A1zev> o tom, co by mělo být obsahem klíče name? Proč není uveden zdroj dat v klíči source? Jaká je přesnost dat? Jak budou data udržována aktuální? Atd. ... Aspoň, že je vše nahráno v jedné snadno dohledatelné sadě změn <https://www.openstreetmap.org/changeset/70088700>! H. On Thu, 9 May 2019 at 22:53, Spratek <spra...@centrum.cz> wrote: > Zdravím, > se souhlasem Lesů ČR jsem na OSM nahrál kompletní seznam Bodů záchrany > spravovaných Lesy ČR. > Celkem jich je 2171. > Přehledná mapka bodů je zde: > > https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Body_z%C3%A1chrany_-_Lesy_%C4%8CR.jpg > > Doufám, že jich bude potřeba co nejmíň. > Míru zdar. > > _______________________________________________ > talk-cz mailing list > talk-cz@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > https://openstreetmap.cz/talkcz >
_______________________________________________ talk-cz mailing list talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz https://openstreetmap.cz/talkcz