Jop, ted sem na to narazil taky, za me relaci odstranit. Jinak ale
byvalo zvykem, ze tam byly cedule a zavory ... asi se v tech miliardach
nenajde stovka na kus plechu ...
Jinak myslim ze by access private melo byt permissive. Minimalne mistni
mivali na cast silnic v ujezdech povolenky a nektery casti byly i
verejny, a zaviraly se jen na strelby a cviceni.
Dne 11.5.2019 v 23:52 Miroslav Suchý napsal(a):
Při procházení poznámek jsem narazil na:
https://www.openstreetmap.org/note/1702491
plus tři podobné další:
Týká se to:
https://www.openstreetmap.org/relation/2900777
Má smysl dávat do mapy cyklostezku, která je otevřená jeden den v roce?
I kdyby se tam doplnil openinghours tag, který tam teď není.
Mirek
_______________________________________________
talk-cz mailing list
talk-cz@openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
https://openstreetmap.cz/talkcz
_______________________________________________
talk-cz mailing list
talk-cz@openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
https://openstreetmap.cz/talkcz