Ahoj, v ref bez mezery, name vetsina bodu nema, ref do name je jen duplicita.
Bye tom.k On Mon, 13 Jul 2020, 00:19 Petr Vozdecký, <v...@seznam.cz> wrote: > Ahoj, > > prosím znovu o názor - tentokrát na téma Jak zapisovat ref a případně i > název u rescue pointu. > > Kupříkladu https://www.openstreetmap.org/node/6841814504 má tagy: > highway=emergency_access_point > name=CK 062 > ref=CK 062 > tedy má mezeru v identifikátoru "CK 062", protože ten je takto (s mezerou) > na tabuli napsán. > > Podle mě - pocitově - by to v tagu name=* mělo být s mezerou a v tagu > ref=* bez mezery. Jak je to správně (či spíše, jak je to ideálně)? > > díky za názory > vop > _______________________________________________ > talk-cz mailing list > talk-cz@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > https://openstreetmap.cz/talkcz >
_______________________________________________ talk-cz mailing list talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz https://openstreetmap.cz/talkcz