Dabūju excel failu no domes, lai nav jāčakarējas ar pdfa konvertēšanu. Ja jau publisks dokuments, tad nevajadzētu būt problēmām. Tajā ir ap 400 adresēm. Daļa veco nosaukumu ir OSMā, bet daļa nav. Ir pat jaunas ielas, kuru nosaukumi nav jaunajā plānojumā: http://www.baldone.lv/lv/pasvaldiba/planosanas_dokumenti/teritorijas_planojums/ Un dzīvē arī dažās vietās vēl to ielu nav, pagaidām vairāk tie ir kā piebraucamie ceļi kādai mājai, vai taciņas Kā Jūs ieteiktu rīkoties? Mainīt tikai OSMā esošajiem objektiem, vai mēģināt no ter.plāna kaut ko ielikt OSMā. Esošjiem varbūt var kaut kā izeksportēt saraktu, pielikt jaunās adreses un importēt atpakaļ... Man gribas atstāt tos vecos nosaukumus kā addr:housename un jaunās adreses pielikt kā addr:street un addr:housenumber
18.01.17 Aivars Miška <all...@latnet.lv> rakstīja: > Kaut kā apstrādāt publiski izlikto sēdes protokola pielikumu? > http://www.baldone.lv/images/userfiles/dome/lemumi/2016/par_zemes_adresu_mainu_baldones_pilseta.pdf > > Aivars > > -----Original Message----- > From: pAnda71 > Date: trešdiena, 2017. gada 18. janvāris 11:15 > To: talk-lv > Subject: [Talk-lv] Adrešu maiņa > > Sveiki. > > Baldonē pagaišgad apstiprināja adrešu maiņu daudzām mājām - > oficiālajos dokumentos māju nosaukumu vietā tagad ir iela un numurs. > Varbūt kādam jau ir pieredze, kā dabūt šādu sarakstu no Domes (ideālā > gadījumā jau gatava vēstule ar pieprasījumu). Ja nav, kādas Jūsu > domas, kā rīkoties? > > _______________________________________________ > Talk-lv mailing list > Talk-lv@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lv > > > _______________________________________________ Talk-lv mailing list Talk-lv@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lv