2007/6/13, Gert Gremmen <[EMAIL PROTECTED]>: > Welke controle mogelijkheden zijn er om de > straatnamen te plaatsen , soms ziet het er wel > leleijk uit en ontbreken er letters aan begin of einde > van met name kleine strten. > > Regards, > [kniiiiiip]
Volgens mij kun je als gebruiker alleen de richting bepalen (door de richting waarin je de way aanmaakt in josm). De renderer maakt een best effort om de straatnaam er in te passen. Soms kan dat gewoon niet. Andere renderers kiezen ervoor om de naam dan weg te laten, meestal is dat te configureren (in MapServer weet ik dat dat kan, en ook bij Desktop-GIS-pakketten is dit eigenlijk altijd configureerbaar). Ik vind het ook niet altijd mooi, maar wel prettig dat je ziet dat een naam die je hebt ingevoerd ook is geland. Maar ja, dat kun je ook in josm terugzien. Ik zou ervoor pleiten om de renderer zo in te stellen dat straatnamen alleen worden gerenderd als ze ook echt passen. Wie zit er aan de knoppen? -- martijn van exel -+- [EMAIL PROTECTED] -+- http://www.handsomedevil.nl/ _______________________________________________ Talk-nl mailing list Talk-nl@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-nl