Freek wrote: > On Wednesday 17 October 2007, Henk Hoff wrote: >>>> b) routes/rondes om te rijden c) tracks (traces) van rijders. >>> Die zou ik denk ik eerder in een overlay verwachten. >> Wanneer het bijvoorbeeld iets is als het fietsknooppunten netwerk: je >> kunt ook de referenties gebruiken zoals in >> http://wiki.openstreetmap.org/index.php/Cycle_routes staan vermeld.... > > Inderdaad, daar moeten we eigenlijk ook nog steeds wat over afspreken, heeft > er iemand al een eigen tagging-schema gebruikt hiervoor? (ncn en lcn zijn > namelijk niet echt eenduidig in Nederland.) > Ik zie dat er al wel een pagina is: > http://wiki.openstreetmap.org/index.php/Nl:Fietsroutes > Maar voor bijvoorbeeld knooppunten van het fietsknooppuntennetwerk heb je > eigenlijk meer informatie nodig (de regio). > >> Maar wanneer je het over routes hebt: is dit nog wat: >> http://wiki.openstreetmap.org/index.php/Map_Features#Route > > Ik denk dat de skate-routes niet echt "vast" zijn (bijv. met borden > aangegeven), of wel? De OSM route-tags gaan meer over vaste routes (daar zou > bijvoorbeeld een fietsknooppuntennetwerk-route wel onder vallen). Nee (geen borden). Ik probeer alleen de juiste tag(s) te zoeken (of voor te stellen) om aan te geven: "dit wegdeel maakt onderdeel uit van een netwerk van skatepaden en is <zeer slecht...zeer goed> berijdbaar". Bijv. dan kan iemand onderweg deze kaart op mobiel inzien. Misschien is "route" dan weer niet de juiste keus maar bijv. skateway="grade0..grade5" dus met 1 tag...
Daarnaast, in later stadium, zijn er ook "echte" routes bijv. "11-steden", "ronde hoep" met begin/eindpunt, beschrijving etc. > > > P.S. Ik zie nu pas Justs opmerking staan: "leukste presentatie van de dag!". > Kijk, dat hebben we nodig! :-) > ... Just _______________________________________________ Talk-nl mailing list Talk-nl@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-nl